12 zábav
Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Ve venkovních prostorách aquaparku se nalézá plavecký a rekreační bazén s tobogánem o délce 91 m a dětské brouzdaliště. Dále zde můžete využít 2 hřiště na míčové hry a zcela nové dětské hřiště, lanovou piramidu, a rock - slider. V bazénu pro neplavce je umístěna wa ... (více)

Koupaliště Červenka

Koupaliště Červenka

Koupaliště se nachází asi 1 km od Javorníka u Jeseníku směrem na Bílý Potok. Otevřeno každoročně od června do září dle počasí. Bazén o rozměru 45x15 m Brouzdaliště pro děti

Koupaliště Králíky

Koupaliště Králíky

Vybavení: * šatna * sociální zařízení Provozní doba: denně v letních měsících 10.00-18.00 Ceník: dospělí 25 Kč děti 15 Kč Služby: * občerstvení: bufet   Parkování: U koupaliště. Dostupnost: 1 km od Velkého náměstí.

Koupaliště Ruda nad Moravou

Koupaliště Ruda nad Moravou

Umělá nádrž za školou, v centru obce. Dlážděné dno. Hlavní sezóna (HS): od 26.6. do 31.8.2010 včetně Vstupné na koupaliště: * dospělí 30,- Kč * děti a studenti 20,- Kč * dítě do 3 let zdarma * půjčovné sportovních potřeb 10,- Kč/za každou započatou hodinu   ... (více)

Koupaliště Velká Kraš

Koupaliště Velká Kraš

Koupaliště nabízí umělou nádrž s betonovým dnem a travnatou odpočinkovou plochou. Je rozděleno do 2 částí - část pro plavce a pro neplavce . Dále nabízí skluzavku, skokanské prkno a kruhové dětské brouzdaliště. Pro sportovní vyžití je zde hřiště na volejbal, nohejbal, r ... (více)

Koupaliště-Město Albrechtice

Koupaliště-Město Albrechtice

Venkovní bazény 33x18 a 10x5m. Voda vyhřívaná slunečními konektory. Břehy bazénu jsou dlážděny, okolí je travnaté. Večerní koupání (pouze pro dospělé). V areálu je hřiště, skluzavka, dětský koutek s brouzdalištěm. Bufet, restaurace, prodejna potravin. Po-ne:9-19 hod. Ce ... (více)

Městské koupaliště Bruntál

Městské koupaliště Bruntál

Městské koupaliště Bruntál najdete v sadech v centru města Bruntálu. Bazén s betonovým dnem je obklopen travnatými plochami pro dopočinek a opalování. Nabízí: pískoviště skluzavky průlezky pro děti vodní skluzavky občerstvení Rozměry koupaliště: nepravidelných 33 x ... (více)

Městské koupaliště Jeseník

Městské koupaliště Jeseník

Otvírací doba V případě pěkného počasí otevřeno od 1. června do 15. září.9:00 hod - 20.00 hod. Doba od 19.00 -do 20.00 je určena k opuštění koupaliště a k předběžným úklidovým pracem plavčíků. Sportovní vyžití a občerstvení: V areálu je hřiště na plážové s ... (více)

Přírodní koupaliště Bludov-Vlčí Důl

Přírodní koupaliště Bludov-Vlčí Důl

Areál koupaliště se nachází na okraji obce Bludov. Jedná se o přírodní koupaliště, které je součástí areálu Restaurace a hotelu "Vlčí Důl". Zdrojem vody pro bazén je voda z místní vodoteče Vitonín. U bazénu je umístěna skluzavka. V areálu jsou návštěvníkům k dispozici převlékárny, W ... (více)

Přírodní koupaliště Rapotín

Přírodní koupaliště Rapotín

Přírodní koupaliště na severním okraji obce, 5 km severovýchodně od Šumperku. Travnatý břeh, písčité dno. -občerstvení, dětský koutek, hřiště pro míčové hry Otevřeno:květen - září od 9.00 - 22.00 hod Rozměr : 60x30 Koupání jen na vlastní nebezpečí. Celodenní ... (více)

Termály Velké Losiny - ve výstavbě

Termály Velké Losiny - ve výstavbě

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich ... (více)

Venkovní bazén -Areál Bohema Zlaté Hory

Venkovní bazén -Areál Bohema Zlaté Hory

Rozměry bazénu jsou 25 x 11 metrů. Hloubka bazénu je od 0,80 m do 1,60 m. U bazénu je občerstvení a dohled nad dodržování bezpečnosti a zdravím plavců má plavčík. Okolo bazénu je velká travnatá plocha k slunění. Provozní doba :každoročně od 1.6.do 30.9. Vstupné: dospě ... (více)

 12 zábav