11 zábav
Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness se nachází v areálu městského koupaliště v Jeseníku. AEROBIC, PILATESS, FIT BALL, BŘIŠNÍ TANCE, ZUMBA, POWER JOGA,POSILOVNA,SOLÁRIUM Otevírací doba: Po-Pá 10.00-12.00 15.00-22.00; So-Ne 10.00-12.00 17.00-22.00 Možnost individuální otevírací doby mimo p ... (více)

Fit CLUB Relax - Zábřeh

Fit CLUB Relax - Zábřeh

FIT CLUB RELAX je koncipován jako kondiční centrum moderního životního stylu. Celý provoz je rozdělen na samotné cvičící plochy: # fitness # cardiofitness # squash # tělocvična a šatny se sociálním zázemím Cvičební plocha je opatřena zátěžovým kobercem. V prostorách ... (více)

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Služby fitcentra * nabízíme Vám zacvičovací lekce pod vedením instruktora * sestavování tréninkových plánů na míru * poradenství v oblasti výživy a tréninku * prodej sportovní výživy, doplňků stravy a sportovního oblečení * čeká na Vás kompletně vybavená posilovna ... (více)

Fitness -Hotel Steiger Krnov

Fitness -Hotel Steiger Krnov

V hotelu STEIGER Vám nabízíme nově zřízenou posilovnu v přízemních prostorách s příjemným sportovním interiérem a kvalitním fitness zařízením. Otevírací doba: Po - Pa: 10,00 hod. - 12,00 hod. 15,00 hod. - 21,00 hod. So: 17,00 hod. - 21,00 hod. Otevírací doba v prá ... (více)

Fitness centrum Jalex Krnov

Fitness centrum Jalex Krnov

Nabídka relaxačních a rekondičních programů a cvičení včetně poradenství při sestavování tréninku. Prodej zdravé výživy a sportovních potřeb. Otevírací hodiny:   Pondělí - Pátek 9:00 – 11:00, 15:00 – 20:00 Neděle 15:00 – 18:00 Ceník: jednorázový vstup: 35,-Kč studenti, 40,-Kč dospělí ... (více)

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Posilovnu tvoří 32 stanovišť ve dvou pomyslně oddělených částech: oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů, a oddělení kardio zóny, ve které jsou umístěny i některé další posilovací stroje. Posilovna je vybave ... (více)

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk - Mnoho pohybových aktivit v největším a nejkomplexnějším fitness centru v regionu.   * Ohromující plocha s více než 600m2 * Rozsáhlá aerobní zóna s profi stroji SAPILO, TUNTURI a RUNNER * Otevírací doba PO-PA 9 - 21, SO-NE 10 - 20 * Množství špičkových tren ... (více)

Fitness Relax Domašov

Fitness Relax Domašov

Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV v jesenické turistické oblasti Bělá pod Pradědem Vám zajistí zážitek z aktivní dovolené. Nejširší spektrum nabídky areálu umožní výběr aktivit každému bez ohledu na věk, výkonnost a naturel. To vše v krásném prostředí Hrubéh ... (více)

Fitness Rýmařov

Fitness Rýmařov

Nabízíme: # Kvalitní trénink pokročilých sportovců # Kondiční posilování # Pro začínající sestavení cvičebního plánu zdarma a dozor v začátcích tréninku # Prostor pro strečink # Prodej speciálních doplňků výživy a sportovního oblečení # Opálení celého těla ... (více)

ProFit Studio

ProFit Studio

Najdete u nás plně vybavené fitness centrum s rozšířenou aerobní zónou a stroji na dámské problematické partie. K dispozici pro Vás máme profesionální fitness trenéry a další specialisty. V ProFit studiu nabízíme cvičení v příjemném prostředí na profesionálních st ... (více)

Revital fitness Bruntál

Revital fitness Bruntál

Nejde o klasickou posilovnu se silovou zónou. Veškeré stroje jsou nahrazeny moderními novinkami, které směřují k funkčnímu tréninku a k celkovému zdraví našich klientů. Revital fitness nabídne perfektní služby, jak běžné populaci, tak sportovcům a týmům. V čem se Revital fi ... (více)

 11 zábav