Paintball KMsport Loučná nad Desnou
Další fotografie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu

Paintball KMsport Loučná nad Desnou

Paintballové hřiště se nachází v obci Loučná nad Desnou. Nové prostorné hřiště, kde vítězí dravost, rychlost a moment překvapení.

Atraktivní adrenalinová hra paintball odehrávající se přímo v zámeckých komnatách rozlehlého zámku. Kromě bot budete kompletně vybaveni (zbraň + pohon, maska, rukavice, kombinéza, kuličky, obsluha + rozhodčí, občerstvení), a to vše za bezkonkurenční cenu. K dispozici je i les, sportovní a mobilní hřiště. Při delších akcích možnost atraktivního ubytování (50m od zámku v areálu zámecké zahrady).

Velikost hrací plochy: 5000 m2
Omezení věkem: není, vhodné i pro malé děti, dle domluvy
Otevírací doba: celoroční provoz, otevřeno podle telefonické domluvy

Ceník: http://www.jeseniky.net/index.php?obl=1&kat=4&sluz=94&pol=2876

Doprava:

Autem
Z Jeseníku (Polska) po silnici I/44 směr Šumperk, v Bělé pod Pradědem (Domašov) odbočte doprava na Šumperk, projedete Bělou pod Pradědem – Filipová, přejedete Červenohorské sedlo. Loučná nad Desnou je první obec pod Červenohorským sedlem. Nejdříve se octnete v místní části Kouty nad Desnou, pak Rejhotice až do Kociánova. Zahnete k rybníku Kocián a pak už to nemůžete minout. Ze Šumperka (Olomouce, Brna) po silnici I/44 přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník). Z Bruntálu (Opavy, Ostravy) po silnici I/11, přes Rýmařov (směr Šumperk), dále po silnici I/44, přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník).

Autobusem
Pravidelnými linkami ČSAD (www.jiznirady.cz).

Vlakem
Železniční stanice Loučná nad Desnou je vzdálena od hřiště pouhých 300 m. Jedná se o stanici na soukromé trati Šumperk – Kouty nad Desnou. Provozuje ji firma Connex. Jízdenky je možné zakoupit běžným způsobem u pokladen ČD, v předprodeji nebo přímo ve vlaku (www.jiznirady.cz).

 

 

Kontaktní informace
Ulice:Kociánov 76
MěstoLoučná nad Desnou
PSČ78811
Telefon583235778
Odkaz na stránkyhttp://www.kmsport.cz/adrenalinove-sporty/strelba/paintball/