Lyžování Jeseníky

Ideální hory pro zimní dovolenou

Jeseníky jsou ideálním místem pro trávení zimní dovolené - ať už jedete na dovolenou s rodinou, s partnerem, nebo si jedete užít zimní radovánky s partou přátel.

 6 položek
Lyžařský areál Andělská Hora (Ski Annaberg)

Lyžařský areál Andělská Hora (Ski Annaberg)

-

Lyžařský Areál Annanberg – AndělskáHora se nachází 1km za městem Andělská Hora u hlavní cesty mezi Vrbnem pod Pradědem a Bruntálem. V lyžařském areálu Annaberg se nachází dvě upravované sjezdovkyna slunném jihovýchodním svahu o délce 650m. Dětské hřiště se nachází ... (více)

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

v provozu

Lyžařský areál Lázeňský vrch se nachází v pohoří Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová - lázně. Na severních svazích lázeňského vrchu najdete lyžařské vleky a sjezdové tratě pro pokročilé i začátečníky. Areál je vzdálený pouhých 200 m od hlavní silnice a parkovišt ... (více)

Lyžařský areál Suchá Rudná (Ski Annaberg)

Lyžařský areál Suchá Rudná (Ski Annaberg)

mimo provoz

Lyžařský areál Suchá Rudná se nachází v malebném údolí v podhůří Jeseníků mezi Bruntálem a Vrbnem pod Pradědem. Nabízí na severním svahu dvě upravované a uměle zasněžované sjezdovky a dětské hřiště. Sjezdovky jsou zvláště vhodné pro začínající lyžaře a snow ... (více)

Ski centrum Sněžník - Dolní Morava

Ski centrum Sněžník - Dolní Morava

mimo provoz

Dolní Morava má od letošní sezony  zcela novou 1200 m dlouhou, stoprocentně zasněžovanou modrou sjezdovkou. Sjezdovka je součástí modernizovaného areálu, který disponuje 2 novými čtyřsedačkovými lanovkami, z nichž jedna - LD Sněžník, bude opravdu moderním zařízením na světo ... (více)

Skipark Filipovice

Skipark Filipovice

-

SKIPARK Filipovice se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti v malebném podhůří Jeseníků, pouze jednu zastávku skibusu od úpatí lyžařského areálu Červenohorského sedlo. SKIPARK Filipovice patří, díky variabilitě terénu, sedačkové lanovce s rozjezdovým n ... (více)

Sportpark Františkov

Sportpark Františkov

mimo provoz

Františkov leží na vedlejším severojižním tahu spojujícím města Hanušovice a Jeseník. Sportpark Františkov nabízí nejen skvělé lyžařské podmínky, ale i zázemí pro své návštěvníky. SportPARK Františkov nabízí svým návštěvníkům nejen skvělé podmínky pro sjezdov ... (více)

 6 položek