Ski centrum Sněžník - Dolní Morava
Další fotografie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa

Ski centrum Sněžník - Dolní Morava

Dolní Morava má od letošní sezony  zcela novou 1200 m dlouhou, stoprocentně zasněžovanou modrou sjezdovkou. Sjezdovka je součástí modernizovaného areálu, který disponuje 2 novými čtyřsedačkovými lanovkami, z nichž jedna - LD Sněžník, bude opravdu moderním zařízením na světové úrovni, neboť bude mít odpojitelný systém, který Vám zaručí to nejpohodlnější nasedání a vysedání při zajištění Vaší bezpečnosti. Sedačky budou mít vyhřívání, takže i posezení bude o mnoho příjemnější. Lanovka Sněžník bude disponovat i garážováním sedaček. Druhá lanovka - U Slona, bude dopravním zařízením u nové 80 m široké modré sjezdovky, která svou délkou 1.244 m podstatným způsobem rozšíří nabídku sjezdového lyžování na Dolní Moravě. Zároveň bude LD U Slona zajišťovat dopravu lyžařů i do stávajícího areálu Sněžník, protože oba areály (Sněžník a U Slona) budou propojeny sítí lesních lyžařských cest. Dopravu mezi oběma areály opět posílí i SKIBUS, a to ZDARMA!

Najdete zde sjezdové tratě všech obtížností, které jsou upravované a zasněžované. Sjezdovky jsou navzájem propojené.

Provozní doba:
Po, St, Ne: 9 - 16 hod.
Út, Čt - So: 9 - 16 hod. a 18 - 21 hod.

Pro letošní sezonu nabízí také novinku, kterou je sáňkařská dráha o délce 2.500 m.

Parkoviště je propojeno s areálem výše položeného lyžařského střediska SNĚŽNÍK kyvadlovou přepravou bezplatným skibusem.

Letošní sezona 2010 - 2011 bude ve znamení nových dopravních zařízení, ale zároveň i ovlivněná probíhající výstavbou. Proto prosíme všechny návštěvníky, aby se nevystavovali riziku úrazů a újmě na zdraví tím, že prochází staveništěm, popř. se zdržují v blízkosti stavebních strojů. Staveniště jsou označena a vstup je pro nepovolané ZAKÁZÁN!

Další informace
Nadmořská výška782-1351 m
Sjezdové tratě8.7 km
Obtížnost tratí
modráčervenáčerná
Služby
ZasněžováníAno
Sněhové informace
Stav sněhu- 5 až 10 cm
Teplota-0.5 °C
V provozumimo provoz
ZdrojData poskytují České Sjezdovky.cz
Kontakt
Telefon+420 583 230 070
E-mailinfo@skisneznik.cz
WWW stránky http://www.skisneznik.cz
Sjezdové tratě
NázevDélkaPřevýš.Noční
modrá
U Slona
ne
110
650
Vleky a lanovky
NázevDélkaKapacita
800
poma
1250
Tatrapoma
1200
poma
500
Leitner
500
poma
400
Metasport
1200
poma
650
Doppelmayr
Hodnocení skiareálu
Je zde stará mapa,dnes jsou v tomto středisku 2 čtyřsedačkové lanovky. Kvalita sjezdovek vynikající(možná nejlepší na Moravě). V restauracích vynikající jídlo. Příjemní ochotní vlekaři
Vložil: Host