Lyžařský areál Petříkov (Ski Petřikov + KASTE Petříkov)
Zdjęcia z ośrodka
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa

Lyžařský areál Petříkov (Ski Petřikov + KASTE Petříkov)

V lyžařském areálu Petříkov, který leží nedaleko Jeseníku, si výborně zalyžujete od prosince do dubna. V sevřeném údolí obklopeném lesy najdete na severních svazích v nadmořské výšce 780 metrů nad mořem sjezdové tratě vybavené nejmodernějším zařízením na výrobu technického sněhu. Moderní dvoumístné vleky vám zaručí lyžování bez front během celé sezóny. O víkendu můžete využít nabídky nočního lyžování pod umělým osvětlením.

Během zimní sezóny je vjezd do Petříkova povolen pouze ubytovaným hostům. Proto je vám k dispozici velké parkoviště na začátku střediska, z něhož vás ke sjezdovkám v pravidelných intervalech odveze ski bus.

Pokud patříte k milovníkům běžeckého lyžování, pak máte možnost vyzkoušet několik upravených tratí, které směřují z Petříkova přes chatu Paprsek až na Kralický sněžník. Opačným směrem můžete podniknout výlet přes Ramzovské a Červenohorské sedlo až na nejvyšší moravskou horu Praděd.

Návštěvníci si mohou vybrat mezi dvěmi sjezdovými tratěmi (červená, modrá), které jsou denně upravovány a v případě potřeby zasněžovány systémem umělého zasněžování. Lyžaři jsou odbavováni bezdotykovým digitálním odbavovacím systémem. Vzhledem k našemu výkonnému zasněžování a k mikroklimatu petříkovského údolí se u nás lyžuje i tehdy, když jiné areály z důvodu nedostatku sněhu stojí.

Provozní doba vleku: Denně 9.00 - 16.00h, večerní lyžování PÁ+SO, jiné dny po dohodě, vždy min.10 os. Střídavě KASTE a Ski Petříkov.

snimek

Więcej informacji
782-1351 m
Sjezdové tratě8.7 km
Raporty śniegove
prachový 40 až 55 cm
-8.7 °C
v provozu
Data poskytují České Sjezdovky.cz
Kontakt
Telefon+420 583 230 070
E-mailkastyl@kaste.cz
WWWhttp://www.kaste.cz/ski_areal/ski_areal.htm
Sjezdové tratě
NázevLengthElevat.Noční
KASTE velký
185
1700
KASTE střední
175
700
KASTE dětský
5
50
Vlek velký
180
700
Vlek střední
60
500
Kolejki i wyciągi
1200
750
dvoukotvový vlek DOUBLE MAX
Oceny resortu
V loni zaspali vánoční sezónu tak jsme jezdili do Branné , kde je malý vlek a kopec nic moc.
Vložil: Veverka