Solvita - Solná jeskyně
Więcej zdjęć
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Solvita - Solná jeskyně

Naše Solné jeskyně jsou velmi účinnou náhradou léčebného pobytu v přímořských oblastech a jeskyních.    Panuje v nich unikátní a nenapodobitelné mikroklima, vyznačující se svou vysokou bakteriologickou čistotou.

     V každé naší Solné jeskyni je nainstalováno několik druhů vzácných solí v celkovém množství okolo 22 tun. Působením uvedeného množství a druhů  vzácných solí v součinnosti s odpařujícími se  vodopády sycenými solí Mrtvého moře, vzniká v relativně malém prostoru unikátní, blahodárné a obranyschopnost podporující prostředí.  

   Prostředí je zde přesyceno zápornými ionty, které v dnešní uspěchané době člověku schází nejvíce a díky jejich nedostatku se výrazným způsobem snižuje lidská obranyschopnost.

   Zdrojů na člověka negativně působících kladných iontů máme kolem sebe spoustu (jsou to především počítače, mobilní telefony, mikrovlnné trouby, automobily, klimatizace atd. ), avšak zdroje záporných iontů se nám zjevně nedostávají (tyto se ve velké míře nachází u Mrtvého moře, v brzké ranní době i u ostatních moří, v solných dolech a ve vysokých nadmořských výškách).

   Kromě pro kvalitní život člověka velmi důležité záporné ionizace je prostředí naší Solné jeskyně přesyceno těmito minerály a stopovými prvky - jód, vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, bróm a selen, které jsou nevyhnutelné pro správnou činnost lidského organizmu a které jsou v současné době stále více nedostatkové. 

Hodina strávená v naší Solné jeskyni SOLVITA má podobný účinek jako několik dní strávených v přírodních jeskyních a u Mrtvého moře.

  Pobyt v Solné jeskyni SOLVITA působí podpůrně i preventivně při mnohých onemocněních či zdravotních problémech, jako jsou:

 

  • chronické katary nosu, krku, (rýmy, kašle, dutiny, angíny, průdušky, chřipky, nachlazení..)

  • astma, zápaly plic, alergie

  • srdečně-cévní problémy a onemocnění (vysoký tlak, zúžení arterií, ischémie)

  • snížená funkce štítné žlázy

  • nervový systém (neurózy, přepracovanost, stavy vyčerpání, stres)

  • kožní onemocnění (lupénky, ekzémy, alergie, zápaly, plísně)

  • onemocnění a poruchy zažívacího traktu a trávení (vředové choroby, gastritida, záněty střev)

 Kontakt na firmę
Webhttp://www.solvita.cz
Emailinfo@solvita.cz
Telefon 1+420 584 491 144
Telefon 2+420 604 548 111
 Adres
Nazwa ulicy
Priessnitzova 311/35
Kod pocztowy79001
Nazwa wsiJeseník
 Godziny pracy
Monday09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela10:00 - 17:00
Komentarze