Termální lázně Velké Losiny
Więcej zdjęć
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Termální lázně Velké Losiny

POLOHA LÁZNÍ:Termální lázně se nachází v centru lázeňského městečka Velké Losiny, v podhůří Hrubého Jeseníku. Termální lázně jsou zasazeny do nádherného prostředí lázeňkého parku se stoletými stromy a vzácnými dřevinami. Velké Losiny jsou známy také díky jedinečné funkční Ruční papírně a renesančnímu zámku.


RESTAURACE S MOŽNOSTÍ DIETNÍ STRAVY:V Termálních lázních se nachází 2 restaurace s možností dietní stravy a konzultací s nutričním terapeutem. Nabízíme domácí i zahraniční kuchyni, možnost výběrové stravy - snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z 3 jídel. Lázeňská kavárna s letní terasou nabízí nepřeberné množství káv, domácí zákusky a široký výběr z alko i nealko nápojů, které si můžete objednat k obědu nebo večeři.


ODBORNÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA S DLOUHOLETOU TRADICÍ:Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát, nervovou soustavu a nemoci kožní. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur. Lázeňská léčba je zaměřena na onemocnění pohybového aparátu, neurologické a dýchací. Léčíme dospělé i děti od 1 roku v doprovodu rodičů.


TERMÁLNÍ BAZÉN:TERMÁLNÍ LÁZNĚ: Velké Losiny nabízí možnost koupání pro lázeňské hosty i veřejnost ve vnitřním bazénu nebo venkovním koupališti. Oba bazény josu napájeny stejným přírodním zdrojem - termálními sirnými prameny. Venkovní termální koupaliště se nachází v lázeňském parku a nabízí možnost koupání od května do září. Vnitřní termální bazén se nachází v hlavním hotelu Eliška a kapacita bazénu je 25 osob.

KONTAKTY:

=Recepce - recepce@lazne-losiny.cz, +420 583 394 111

=Ubytovací oddělení - rezervace@lazne-losiny.cz, +420 583 394 211, +420 583 394 212

=Objednávky procedur - procedury@lazne-losiny.cz , +420 583 394 156

 Kontakt na firmę
Webhttp://www.lazne-losiny.cz
Emailprocedury@lazne-losiny.cz
Telefon 1+420 583 394 156 - objednávky procedur
 Adres
Nazwa ulicy
Lázeňská 323
Kod pocztowy78815
Nazwa wsiVelké Losiny
Komentarze