Profi Ski & Board School (centrála)
Więcej zdjęć
Obrázek bez názvu
Profi Ski & Board School (centrála)
Profi Ski & Board School (centrála)
Mapa
'> * tag. */-=>'>

Profi Ski & Board School (centrála)

SPORT 2000 - SPORTSHOP & RENTAL

Lyžařská škola:

Lyžařská škola je naší prioritou a chloubou. Geniální nápad vykrojení lyží dal vzniknout carvingové lyži a odstartoval stále se zvyšující zájem o lyžování. Zdejší střediska zaznamenávají rok od roku stoupající zájem malých i velkých lyžařů.
Troufáme si tvrdit, že ti nejlepší z nich vyšli z líhně naší školy. Pod dohledem instruktorů překonávají nemilosrdné zákony zemské přitažlivosti a stávají se z nich další nadšenci pro tento úžasný zimní sport.

Snowboardová škola:

Ještě před pár lety si lyžaři ukazovali na snowboarďáky prstem, vlekaři je odmítali pustit na vlek, prkna nebyla k sehnání - to je minulost! Dnes je stav vyrovnán a snowparky se skočkami a rampami jsou pro každé větší středisko samozřejmostí.
Rukama našich instruktorů prošlo mnoho teenagerů, kteří si dnes užívají volnosti a nespoutanosti tohoto mladého sportu. Staňte se snowboarďáky s pomocí našich instruktorů!

Dětská lyžařská školka:

Děti malé i větší, plačící, nedůvěřivé ... všechny prošly našimi školkami a dnes na ty své instruktory volají jmény a hlásí se k nim i po několika letech. Máme školky s dobrým zázemím půjčoven, bezpečnostním vybavením, moderními vlečnými lanky a pomůckami, které zpestřují výuku.
Děti se snažíme hravou formou přivést k základům lyžování a samostatnosti na svahu. Vybavení helmou a signální vestou je samozřejmostí. Vlečné lanko mají děti v rámci výuky zdarma!!!!

  • SPORT 2000 SHOP - značková prodejna Rossignol, 450m2 prodejní plochy!
  • půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení Rent-a-sport
  • značkový servis lyží a snowboardů Wintersteiger - na počkání

Provozní doba : 08:00 - 18:00

 Kontakt na firmę
Web http://www.profiski.cz
Emailinfo@profiski.cz
Telefon 1Jan Glombiček (informace, rezervace) +420 731 543 237
Telefon 2Profi Ski & Board School +420 584 414 051
 Adres
Nazwa ulicy
28. října 1360/42
Kod pocztowy79001
Nazwa wsiJeseník
Komentarze