Restaurace Penzionu Na Domkách
Więcej zdjęć
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Restaurace Penzionu Na Domkách

V naší restauraci se salónkem a terasou, s jedinečným výhledem do údolí řeky Desné a masívu Hrubého Jeseníku s nejvyšší horou Praděd ( 1492 m.n.m.).

Můžete posedět na terase a kochat se úžasným pohledem na celý hřeben Hrubého Jeseníku, kterému dominuje nejvyšší hora Praděd ( 1492 m.n.m.) a vdechovat čerstvý vítr vanoucí z hor. Terasa je krásně prosluněná skýtající příjemné posezení a relaxaci. Pro rodiny s dětmi je zde připraveno hřiště s houpačkami, kolotočem, skluzavkami, krytým pískovištěm a posezením pro rodiče, aby své ratolesti měli stále na očích.

Rádi Vám připravíme svatební hostinu, oslavu výročí, nebo jinou významnou příležitost pro uzavřenou společnost. S těmito akcemi Vám velmi rádi poradíme.

V restauraci naleznete pohodu a příjemné posezení s dobrým jídlem, pestrým výběrem pohárů a jiných pochutin, alko i nealko občerstvení.

Běžná jídla Vám nabídneme v hodnotě od 90,- Kč včetně příloh. O víkendech pro Vás pravidelně pečeme vepřová kolena, uzená žebra a ocásky.
O víkendech pro Vás pravidelně pečeme vepřová kolena a uzená žebra!

Využijte možnosti posezení v zahradním zastřešeném altánku u restaurace s možností grilování a opékání pro skupiny ze škol, firem nebo jiných uzavřených společností.

 Kontakt na firmę
Webhttp://www.novedomky.cz
Emailpenzion@novedomky.cz
Telefon 1+420 583 213 967
Telefon 2+420 775 230 051, +420 775 230 052
 Adres
Nazwa ulicy
Nové Domky 220
Kod pocztowy78701
Nazwa wsiŠumperk
Module not exists!
Komentarze