Pizzeria Istria
Więcej zdjęć
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Pizzeria Istria

Najdete nás v centru města Šumperka, nedaleko městského divadla. Připravujeme pro Vás speciality italské kuchyně vyrobené z těch nejkvalitnějších a pečlivě vybíraných surovin. Naši kuchaři jsou opravdovými mistry v oboru a své dlouholeté zkušenosti s italskou gastronomií rádi předvedou ve svých výrobcích i Vám. Přijďte posedět a ochutnat některou ze specialit naší kuchyně v příjemném prostředí naší restaurace.

  • Čerstvé těstoviny, které v pravé italské pizzerii nesmějí chybět, jsou jako skutečná pozvánka do gastronomického ráje, kdo jednou ochutná již nikdy nebude chtít jiné.
  • Pizza, k té není co dodat, je pečena na otevřeném ohni ze surovin italské produkce a její kvalita snadno předčí konkurenci.
  • V nápojovém lůístku najdete osvědčené značky, jakými jsou Coca Cola, Bonaqua, Juice, pivo Stella Artois, italská káva Alberto a další nepřeberné množství alkoholických a nealkoholických nápojů.
  •  Nunc vino pellite curas ……….Teď vínem zažeňte starosti ..........
    u nás nebudete mít problém si vybrat- ať už dáte přednost klasickým domácím vínům a nebo okusíte chuť dálek s výbornými víny z Řecka, Chorvatska či exkluzivním vínem z Černé hory.

Vážení návštěvníci, naše restaurace je nekuřácká podle italského vzoru. Snažíme se o to, aby Váš požitek z jídla a prostředí, ve kterém se nacházíte při Vaší návštěvě u nás, byl co nejlepší a nejpříjemnější.

Vážení kuřáci, děkujeme za Vaši přízeň i přesto, že ve společných prostorech restaurace nemůžete holdovat svému zvyku, že si před, či po jídle nezapálíte a pokud ano, tak venku, kde si v mnohdy nepříznivém počasí svou cigaretku ani náležitě nevychutnáte. Nezakouřená restaurace je dobrý způsob, jak si na našem jídle plnohodnotně a zdravě pochutnáte.

 Kontakt na firmę
Webhttp://www.pizzasumperk.cz
Telefon 1+420 583 283 413 - objednávky a rezervace
 Adres
Nazwa ulicy
Hlavní třída 11/7
Kod pocztowy78701
Nazwa wsiŠumperk
Module not exists!
Komentarze