Relaxační centrum Ela
'> * tag. */-=>'>

Relaxační centrum Ela

Sauna:
Do podvědomí lidí se sauna dostala hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Je však nutné poznamenat, že saunování je individuální požitek, a proto jej musí každý jednotlivec vyzkoušet a najít ten nejvhodnější způsob. Pouze správným saunováním dosáhnete nejvyššího uspokojení, uvolnění a určité životní radosti. 

Solná jeskyně:
Pobyt v Solné jeskyni je nejnovější originální metodou rekondice, rehabilitace a prevence ochrany zdraví. Unikátní mikroklima charakteristické výjimečnou bakteriologickou čistotou vzduchu, který je nasycen částicemi jódu, draslíku, sodíku, hořčíku, selenu a mnoha dalšími stopovými prvky, které mají příznivý vliv na psychiku a zdraví dětí i dospělých. Působí podpůrně při léčbě onemocnění dýchacích cest (alergie, astma, zánět nosních dutin), nedostatečné činnosti štítné žlázy, u vysokého krevního tlaku, u chorob srdce a cév, poinfarktových stavech, při kožních chorobách (atopické ekzémy, lupénka), při zhoršené činnosti vegetativního nervového systému, přepracovanosti, stresu, neuróz a mnoha dalších. 

Solární louka:
Vitalizující solární zářiče se od běžných solárií liší tím, že nejen velmi kvalitně opalují, ale také posilují zdraví a celkovou vitalitu organismu. To znamená, že přispívají k lepšímu prokrvení pokožky, lepší funkci vegetativního nervového systému, posilují krevní oběh a tvorbu krve, napomáhají rychlejšímu odbourávání škodlivých látek v organismu a zlepšují celkovou obranyschopnost organismu. K pozitivním účinkům patří také účinek na nervový systém ( lepší spánek), na trávení, svalstvo atd. Další výhodou je společné opalování více lidí, přesné nastavení dávky slunění pro dokonalý a bezproblémový účinek.

 Contact on a company
Emailrelaxacni.klub.ela@seznam.cz
Phone 1+420 554 230 301
 Address
The street name
Okružní 1460/13
Village nameBruntál
Zip code79201
 Opening hours
Poniedziałek10:00 - 18:00
Tuesday10:00 - 18:00
Wednesday10:00 - 20:00
Thursday10:00 - 20:00
Friday10:00 - 20:00
Saturday10:00 - 20:00
Sunday10:00 - 20:00
Comments