Crystal aura - procedury, masáže, balneoterapie
More photos
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Crystal aura - procedury, masáže, balneoterapie

Potřeba zastavení se ve všedním dni, očista ducha i těla je stará jako lidstvo samo. Na východě je součástí víry a filozofie již po tisíciletí, na západě, v dnešní uspěchané době, je životní potřebou jen pár desítek let. Nejnovější sociologické výzkumy dokonce prokázaly, že lidé ve vyspělých zemích považují investici do sebe sama jako tu, která přináší nejvyšší zisky. Zdraví a duševní pohoda je důležitým kritériem pro úspěšný a bohatý život.

CRYSTAL AURA – day spa se zaměřuje na procedury, které jsou nedílnou součástí alternativní a komplementární medicíny. Propojujeme moudrost a tisícileté zkušenosti východních kultur s nejnovějšími vědeckými poznatky. Naším cílem je Vaše důvěra, uvolnění, radost a zdraví . Vysoká profesionalita, příjemné prostředí , nejkvalitnější přípravky jsou u nás samozřejmostí. Vyberete si z mnoha druhů masáží, luxusních procedur, koupelí, nebo Vám na přání naše terapeutka sestaví individuální ozdravný program,zaměřený na zeštíhlení, zmírnění stresu, podporu dalších léčebných terapií, detoxikaci ,harmonizaci energií a další.

Pro místní klienty sestavíme dlouhodobý program, pro návštěvníky Jeseníků víkendový wellness pobyt.

PONDĚLÍ - PÁTEK 9.00 - 14.00 , dále každé odpoledne a večer dle objednávek, soboty, neděle dle objednávek

Objednávky na tel. 605 931 739, telefonujte, prosím, mezi 8-9. hodinou ranní, v tuto dobu ještě nemasírujeme. Též je možné poslat sms, ozveme se zpět, jakmile to bude možné.

 Contact on a company
Webhttp://www.crystalaura.cz
Emailcrystal.aura@email.cz
Phone 1605 931 739
 Address
The street name
Husitská 2
Village nameŠumperk
Zip code78701
Comments