Dotek přírody s.r.o.
More photos
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Dotek přírody s.r.o.

Respektujeme, že zdraví je Vaším největším bohatstvím. Chceme, abyste se cítili přirozeně, zdravě a osvěženě a tím bude naplněno naše moto „Objevte místo, kde poznáte sami sebe“ .

Vytvořili jsme pro Vás vlídné a milé prostředí s veškerým zázemím k poskytování námi nabízených služeb. Ke každé proceduře či konzultaci je pro Vás připraven čajový servis dle vašeho výběru.

Věnovat se Vám budou terapeuti a konzultanti, kteří prošli odborným vzděláním, zakončeným certifikací. Neužívají slovo pacient-nahrazují ho slovem klient. Respektují Váš současný zdravotní stav, užívané léky.

Klientem našeho Centra zdraví se může stát člověk, který je ochoten na sobě aktivně pracovat a změnit některé ze svých špatných životních návyků, nebo si zde přijde načerpat formou relaxace novou životní energii.

Terapeuti maji příjemné vystupování a spolu s nimi budeme rádi, když se do našeho centra budete s důvěrou vracet.

Již nejslavnější lékař antického starověku a „otec medicíny“ Hippokrates řekl: „Zdraví je věcí volby, ale také možnosti.“ Co to znamená? Obecně by se dalo říci, že lidé se mohou uzdravit, pokud se rozhodnou být zdraví a otevřou se své vlastní pravdě.

ÁJURVÉDSKÉ MASÁŽE, LYMFATICKÉ MASÁŽE, MASÁŽ SVÍČKOU GUERGI, TIBETSKÁ MEDOVÁ MASÁŽ, NUMEROLOGIE, PARNÍ BYLINNÁ LÁZEŇ "BYLINKA", DOPLŇKOVÁ PROCEDURA PO PARNÍ LÁZNI "BYLINKA", DETOXIKAČNÍ OZDRAVNÉ KŮRY

Administrativní služby - Elefteria Kazárová tel: +420 732 454 923

Provozní salonu (masáže, konzultace) - Ing. Miroslava Holubová tel: +420 773 581 338

Numerologie - Jana Pompeová tel: +420 737 056 165

 Contact on a company
Webhttp://www.dotekprirody.eu
Emaildotekprirody@seznam.cz
Phone 1+420 773 581 338 - provozní salonu Ing.Miroslava Holubová
Phone 2+420 732 454 923 - administrativní služby Elefteria Kazárová
 Address
The street name
Poštovní 1331/1a
Village nameJeseník
Zip code79001
Comments