Masáže - Silvie
More photos
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
'> * tag. */-=>'>

Masáže - Silvie

První zkušenosti jsem získávala od roku 1993 při práci pro Český červený kříž. Další cenné profesní zkušenosti jsem načerpala od roku 1995 při práci ve zdravotnictví, již jako lázeňská sestra a masérka ve Schrothových lázních v obci Lázně Dolní Lipová.

Díky, více jak patnatnáctileté praxi v tomto zajímavém oboru, jsem měla možnost reálně se setkat s velkým množstvím zajímavých lidí. Souběžně s tím jsem  se podrobně seznámila s rozmanitou řadou zdravotních problémů a obtíží, ktere je v životě provází. Při masážích mi to umožnilo naučit se a úspěšně používat celou řadu zajímavých a účinných masážních a relaxačních technik.

Práce masérky mě velice baví a proto se v tomto oboru v jednotlivých specializacích trvale vzdělávám na odborných seminářích, stážích a také v odborných kurzech. Každá nová technika je pak v mé praxi zastoupena mnoha desítkami hodin náročné práce.

Navíc jsem na počátku roku 2010 začala studovat v Praze, svou mnohaletou vášeň a to čínskou medicínu se zaměřením na akupunkturu.

 Contact on a company
Webhttp://www.masaze-silvie.cz
Emailsilvieskritkova@seznam.cz
Phone 1+420 725 294 054
 Address
The street name
Dukelská 456 (poliklinika 4p.)
Village nameJeseník
Zip code79001
Comments