Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 33 zábav
Blue Star Bowling Šumperk

Blue Star Bowling Šumperk

Centrum plné zábavy se nachází v okresním městě severní Moravy. Jedná se o největší koncentraci zábavy ve městě Šumperku. O Vaše pohodlí se postará plně proškolený profesionální personál a obsluha. V Bowling Blue Star se rozhodně nudit nebudete. Bowling Blue Star Vám nab ... (více)

Bowling - Relax centrum Kolštejn - Branná

Bowling - Relax centrum Kolštejn - Branná

V přízemí Relax centra Kolštejn jsou pro Vás připraveny 2 moderní bowlingové dráhy ve "stylovém kabátě" se standartním i UV osvětlením drah. Hráči si mohou zapůjčit bowlingovou obuv a pro zpříjemnění stráveného času využít stylového posezení ve stylu dřeva a kamene přímo u bowl ... (více)

Bowling Korzo-Šumperk

Bowling Korzo-Šumperk

Nabízí: - 3 dráhy - bar - herna - karambol , billiard - šipkový automat - stolní fotbálek - zábavné automaty - možnost rodinných a firemních oslav Zapůjčení bowligove obuvi a jednorázové ponožky ZDARMA. CENÍK: PO - ÚT 11:00 - 16:00 100 Kč/hod 16:00 - 20:00 150 Kč/h ... (více)

El Paso Mexican Bowling Zábřeh

El Paso Mexican Bowling Zábřeh

Stylové centrum zábavy pro Vás a Vaše blízké. Máte rádi Mexiko? Chcete se dobře bavit? Navštivte Mexican Bowling El Paso v Zábřehu na Moravě. El Paso je plně profesionální centrum zábavy s kvalitně proškoleným personálem, který Vám bude ve všem schopný pomoci. El Paso je ko ... (více)

Fit CLUB Relax - Zábřeh

Fit CLUB Relax - Zábřeh

FIT CLUB RELAX je koncipován jako kondiční centrum moderního životního stylu. Celý provoz je rozdělen na samotné cvičící plochy: # fitness # cardiofitness # squash # tělocvična a šatny se sociálním zázemím Cvičební plocha je opatřena zátěžovým kobercem. V prostorách ... (více)

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Služby fitcentra * nabízíme Vám zacvičovací lekce pod vedením instruktora * sestavování tréninkových plánů na míru * poradenství v oblasti výživy a tréninku * prodej sportovní výživy, doplňků stravy a sportovního oblečení * čeká na Vás kompletně vybavená posilovna ... (více)

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Posilovnu tvoří 32 stanovišť ve dvou pomyslně oddělených částech: oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů, a oddělení kardio zóny, ve které jsou umístěny i některé další posilovací stroje. Posilovna je vybave ... (více)

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk - Mnoho pohybových aktivit v největším a nejkomplexnějším fitness centru v regionu.   * Ohromující plocha s více než 600m2 * Rozsáhlá aerobní zóna s profi stroji SAPILO, TUNTURI a RUNNER * Otevírací doba PO-PA 9 - 21, SO-NE 10 - 20 * Množství špičkových tren ... (více)

Horské minikáry-Kouty nad desnou

Horské minikáry-Kouty nad desnou

Provozní doba minikár: červenec, srpen denně od 10:00 do 19:00 květen, červen / září, říjen sobota, neděle od 10:00 do 17:00 V případě zájmu mimo pracovní dobu volejte 603 288 581 Délka vleku: 250 m Délka tratě: 485 m Parkoviště zdarma Pro všechny hosty ubytované v dep ... (více)

Jízdárna Černý kůň-Staré Město pod Sněžníkem

Jízdárna Černý kůň-Staré Město pod Sněžníkem

Všem zájemcům nabízíme celoročně vyjížďky na koních v okolí Starého Města, vožení na koních, a případně i jezdecký výcvik. Pokud jste ještě neseděli na koni, nebo máte jen velmi málo zkušeností, nemusíte se bát, po celou dobu vyjížďky Vás povede zkušený vodič. Pokud jste již zk ... (více)

Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Ve venkovních prostorách aquaparku se nalézá plavecký a rekreační bazén s tobogánem o délce 91 m a dětské brouzdaliště. Dále zde můžete využít 2 hřiště na míčové hry a zcela nové dětské hřiště, lanovou piramidu, a rock - slider. V bazénu pro neplavce je umístěna wa ... (více)

Koupaliště Králíky

Koupaliště Králíky

Vybavení: * šatna * sociální zařízení Provozní doba: denně v letních měsících 10.00-18.00 Ceník: dospělí 25 Kč děti 15 Kč Služby: * občerstvení: bufet   Parkování: U koupaliště. Dostupnost: 1 km od Velkého náměstí.

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 33 zábav