Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 30 zábav
Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce v Rýmařově patří k Hotelu Slunce a je určeno široké veřejnosti - místním obyvatelům, hotelovým hostům i turistům, kteří tráví svou dovolenou v Rýmařově či v Jeseníkách – tedy všem milovníkům vodních radovánek a relaxace. Aquacentrum není součástí budovy hotelu, nachází ... (více)

Arcibiskupský lom u Vápenné

Arcibiskupský lom u Vápenné

Trochu skrytý a v porovnání s ostatními méně navštěvovaný lom, nacházející se na severním úpatí kopce Žulový vrch, jižně od osady Zelená hora. Lom je jednou z nejvýznamějších lokalit výskytu chráněného raka říčního. K lomu se dostanete z osady Zelená Hora lesn ... (více)

Bazénový komplex Karlova Studánka

Bazénový komplex Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka zbudovaly pro veřejnost i návštěvníky z oblasti cestovního ruchu nový bazén s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí v budově Letních lázní, který je prvním bazénem tohoto typu v ČR. Veřejnost a lázeňští hosté mohou posoudit efekt nových tech ... (více)

Bowling Centrum Stone Vrbno pod Pradědem

Bowling Centrum Stone Vrbno pod Pradědem

Otvírací doba: Ne-Čt: 14-22 hodin Pa-So: 14-01 hodin Dominantou hotelu Centrum Stone je zábavně relaxační centrum.Zde se nachází dvě bowlingové dráhy a dva kulečníkové stoly. K občerstvení návštěvníků slouží bar s širokým nabídkou alkoholických a nealkoholických nápo ... (více)

Bowling Hotel Steiger Krnov

Bowling Hotel Steiger Krnov

Nabízí dvě bezšňůrové dráhy a kapacitu 50 míst k sezení. Na bowlingových drahách si můžete zahrát s rodinou, eventuálně uspořádat firemní či jinou akci. Hráči bowlingu mohou využít bar, který je jeho nedílnou součásti, také mohou navštívit sousedící restauraci hote ... (více)

Bowling ve Společenském domě Bruntál

Bowling ve Společenském domě Bruntál

Možnost sledování sportovních přenosů, hraní fotbálku a k dispozici jsou 2 bowlingové dráhy.   Provozní doba: 14:00 - 24:00 Pondělí - Čtvrtek 14:00 - 02:00 Pátek - Sobota 14:00 - 23:00 Neděle Nové ceny: NE - ČT 120,- /1hod. PÁ - SO 200,- /1 hod.

Bowlingové centrum Krnov

Bowlingové centrum Krnov

Hostům je k dispozici bar s alko i nealko nápoji a lehkým občerstvením. Pro akce zařizujeme občerstvení, menu apod. dle domluvy. Bowlingové dráhy jsou nejnovějším elektronickým typem od fy Brunswick. Všechny dráhy mají k dispozici vysunovatelné automatické zábrany pro hry dět ... (více)

Brankopy (Žulový Vrch)

Brankopy (Žulový Vrch)

Krásný romantický lom nacházející se východně nad obcí Vápennou, téměř v samém vršku kopce Žulový vrch (dříve Brankope - 718 m.n.m.), podle něhož se nazýval i samotný lom. K lomu se nejlépe dostanete po modré turistické značce z Vápenné (cca 4,5 km.) Nad lomem ... (více)

Fitness -Hotel Steiger Krnov

Fitness -Hotel Steiger Krnov

V hotelu STEIGER Vám nabízíme nově zřízenou posilovnu v přízemních prostorách s příjemným sportovním interiérem a kvalitním fitness zařízením. Otevírací doba: Po - Pa: 10,00 hod. - 12,00 hod. 15,00 hod. - 21,00 hod. So: 17,00 hod. - 21,00 hod. Otevírací doba v prá ... (více)

Fitness centrum Jalex Krnov

Fitness centrum Jalex Krnov

Nabídka relaxačních a rekondičních programů a cvičení včetně poradenství při sestavování tréninku. Prodej zdravé výživy a sportovních potřeb. Otevírací hodiny:   Pondělí - Pátek 9:00 – 11:00, 15:00 – 20:00 Neděle 15:00 – 18:00 Ceník: jednorázový vstup: 35,-Kč studenti, 40,-Kč dospělí ... (více)

Fitness Rýmařov

Fitness Rýmařov

Nabízíme: # Kvalitní trénink pokročilých sportovců # Kondiční posilování # Pro začínající sestavení cvičebního plánu zdarma a dozor v začátcích tréninku # Prostor pro strečink # Prodej speciálních doplňků výživy a sportovního oblečení # Opálení celého těla ... (více)

Hamříkova stáj-Dolní Moravice

Hamříkova stáj-Dolní Moravice

Krátkodobé ustájení vlastního koně (dovolená apod.) 200,- Kč/den Ustájení vlastního koně s možností používání výběhu 140,- Kč/den Ustájení vlastního koně s tréninkem 200,- Kč/den Soukromá drezurní hodina s vlastním koněm 150,- Kč/hod Soukromá skoková hodina s vl ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 30 zábav