Předchozí | Dalšístrana / 4 12-24 z 43 zábav
El Paso Mexican Bowling Zábřeh

El Paso Mexican Bowling Zábřeh

Stylové centrum zábavy pro Vás a Vaše blízké. Máte rádi Mexiko? Chcete se dobře bavit? Navštivte Mexican Bowling El Paso v Zábřehu na Moravě. El Paso je plně profesionální centrum zábavy s kvalitně proškoleným personálem, který Vám bude ve všem schopný pomoci. El Paso je ko ... (více)

Fenix Tenis Club - Jeseník

Fenix Tenis Club - Jeseník

Tenisový areál s umělým osvětlením, letní tenisovou školu, možnost tréninku dospělých i zajištění protihráče. Hodiny pro veřejnost: Po-Pá 8:00-20:00 hod So-Ne 9:00-20:00 hod Ceník: 80,- Kč na hodinu a kurt, mládež do 18 let 40,- Kč.  

Fit CLUB Relax - Zábřeh

Fit CLUB Relax - Zábřeh

FIT CLUB RELAX je koncipován jako kondiční centrum moderního životního stylu. Celý provoz je rozdělen na samotné cvičící plochy: # fitness # cardiofitness # squash # tělocvična a šatny se sociálním zázemím Cvičební plocha je opatřena zátěžovým kobercem. V prostorách ... (více)

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Služby fitcentra * nabízíme Vám zacvičovací lekce pod vedením instruktora * sestavování tréninkových plánů na míru * poradenství v oblasti výživy a tréninku * prodej sportovní výživy, doplňků stravy a sportovního oblečení * čeká na Vás kompletně vybavená posilovna ... (více)

Fitness -Hotel Steiger Krnov

Fitness -Hotel Steiger Krnov

V hotelu STEIGER Vám nabízíme nově zřízenou posilovnu v přízemních prostorách s příjemným sportovním interiérem a kvalitním fitness zařízením. Otevírací doba: Po - Pa: 10,00 hod. - 12,00 hod. 15,00 hod. - 21,00 hod. So: 17,00 hod. - 21,00 hod. Otevírací doba v prá ... (více)

Fitness centrum Jalex Krnov

Fitness centrum Jalex Krnov

Nabídka relaxačních a rekondičních programů a cvičení včetně poradenství při sestavování tréninku. Prodej zdravé výživy a sportovních potřeb. Otevírací hodiny:   Pondělí - Pátek 9:00 – 11:00, 15:00 – 20:00 Neděle 15:00 – 18:00 Ceník: jednorázový vstup: 35,-Kč studenti, 40,-Kč dospělí ... (více)

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Posilovnu tvoří 32 stanovišť ve dvou pomyslně oddělených částech: oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů, a oddělení kardio zóny, ve které jsou umístěny i některé další posilovací stroje. Posilovna je vybave ... (více)

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk - Mnoho pohybových aktivit v největším a nejkomplexnějším fitness centru v regionu.   * Ohromující plocha s více než 600m2 * Rozsáhlá aerobní zóna s profi stroji SAPILO, TUNTURI a RUNNER * Otevírací doba PO-PA 9 - 21, SO-NE 10 - 20 * Množství špičkových tren ... (více)

Fitness Relax Domašov

Fitness Relax Domašov

Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV v jesenické turistické oblasti Bělá pod Pradědem Vám zajistí zážitek z aktivní dovolené. Nejširší spektrum nabídky areálu umožní výběr aktivit každému bez ohledu na věk, výkonnost a naturel. To vše v krásném prostředí Hrubéh ... (více)

Fitness Rýmařov

Fitness Rýmařov

Nabízíme: # Kvalitní trénink pokročilých sportovců # Kondiční posilování # Pro začínající sestavení cvičebního plánu zdarma a dozor v začátcích tréninku # Prostor pro strečink # Prodej speciálních doplňků výživy a sportovního oblečení # Opálení celého těla ... (více)

Fotbalové hřiště-Bohemaland Zlaté Hory

Fotbalové hřiště-Bohemaland Zlaté Hory

Uspořádejte si u nás soustředění fotbalového oddílu- k dispozici je travnaté hřiště standardních rozměrů i hřiště treningové. Hřiště je umístěno v dolní části areálu po pravé straně od příjezdové cesty. Rozměry hřiště odpovídají standardům UEFA. Hřiště je t ... (více)

Kluziště v lázních Jeseník

Kluziště v lázních Jeseník

Kluziště v lázních Jeseník, sportovní areál za Priessnitzovým sanatoriem. Více informací zde: http://www.priessnitz.cz/cz/volny-cas/k2221-odkaz/32-lazenske-kluziste.html

Předchozí | Dalšístrana / 4 12-24 z 43 zábav