Fraňova chalupa
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Fraňova chalupa

Fraňova chalupa se nachází na polosamotě a pod lesem, přímo na úpatí malebných Rychlebských hor, jenž bývají nazývány také předhůřím Jeseníků. Je stylově přebudovaná z objektu bývalé podhorské lesnické usedlosti. Fraňova chalupa je místem, kde velice snadno zapomenete na starosti a stres denního života. Při roztopení domácího krbu je příjemné a uklidňující nechat se prohřát jeho sálavým teplem a unést pohledem do jeho hypnotizujícího plamene. Romantickou atmosféru dokreslí už jen křupavé kuřátko, které jste si právě připravili na grilu přímo v krbu a sklenka vína či piva při příjemném posezení s přáteli. Přestože je toto místo jakoby stvořeno pro chvíle klidu a můžete zde rychle propadnout nicnedělání, bylo by přímo hříchem neobjevit potenciál zdejší aktivní rekreace. Již samotná poloha chalupy na trase žluté turistické značky napovídá, že je vhodným východiskem pro pěší túry i cyklisty do horské přírody. Je místem ideálním pro rodinný pobyt a rekreaci s kvalitním ubytováním v čistém a příjemném prostředí. Zájemci o míčové hry mohou využít nové hřiště, které leží hned za chalupou.

Pěší turistika, cykloturistika, koupání, sjezdové lyžování, běžecké lyžování, jízda na koních - Horní Heřmanice... Sportovní vybavení a hry: Petangue, badminton, míče, stolní hry, síť, hřiště.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Sauna

Kuchyň: Vybavená kuchyň je plně k dispozici - plynový sporák na PB, mikrovlnná trouba, varná konvice, kamna na TP, lednice s mrazákem, nádobí v plné výbavě, stůl s rohovou lavicí. Krb s elektrickým grilem: Ve společenské místnosti je na krbu nainstalován elektrický rožeň, na kterém se dá připravit spousta pochoutek (kuřata, ražničí, vepřová kolena, špekáčky, klobásy atd.). Najdete zde také venkovní gril se žulovou deskou, samostatné ohniště a udírnu.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420777710379
WWW