Račí údolí
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Račí údolí

Jsme společnost Račí údolí a provozujeme penzion a dvacítku srubů s kapacitou 168 lůžek v panenských a turisty doposud málo známých Rychlebských horách. Z toho je 80 míst ve zděné budově, kde jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a vícelůžkové pokoje. K dispozici jsou také jeden čtyřlůžkový a jeden dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením. Dalších 88 ubytovacích míst je ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které jsou v těsné blízkosti budovy. Chatky jsou v provozu pouze pro letní pobyty. Do chatek je nutné vzít si vlastní spací pytel. Budova je vytápěna. Raci v potoce dokazují, že zdejší voda a vzduch patří k nejčistším v České republice. Čím jsme výjimeční? Levnými cenami a bohatým vybavením areálu. Rekreace je možno objednávat v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu. V ostatní měsíce po dohodě. Rekreační zařízení umožňuje díky své velké kapacitě a rozmanitosti vybavení pořádat nejrůznější společenské akce (oslavy narozenin, svatby,abiturientské srazy, promoce), semináře nebo firemní školení v klidném prostředí.

Přímo v prostorách rekreačního zařízení je ucelené sportovní zázemí. K dispozici je standardní malé travnaté hřiště na fotbal a volejbal, asfaltové hřiště na házenou, košíkovou, volejbal, nohejbal a tenisový kurt s antukou, který jediný je za poplatek. V teplých letních dnech oceníte venkovní bazén. Pro méně náročné je k dispozici petanque, kriket, stolní tenis či ruské kuželky. Nabízíme Vám také možnost netradiční rekreace v podobě jízdy n

Poskytované služby
Bar | Krb
Pro děti
Bazén

Strava je připravována v kuchyni rekreačního zařízení profesionálními kuchařkami. Možnosti stravování: snídaně, oběd, večeře. Ceny jsou smluvní a jsou závislé na počtu rekreantů v daném období.

 Kontaktní informace
Kontakt
606788834,584440161,584437018
WWW