Ski penzion Petříkov
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Ski penzion Petříkov

Ski penzion Petříkov nabízí turistům komfortní ubytování s výhledem na krásnou přírodu Petříkova. Penzion nabízí k ubytování 12 pokojů. Pokoje jsou 3 lůžkové s možností přistýlky v každém pokoji. Ubytování v penzionu je řešeno formou buněk, přičemž každá buňka je tvořena dvěma pokoji, společnou předsíní a sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven skříní, stolkem, židlemi a některé balkonem. Sociální zařízení se skládá z WC, sprchového koutu a umyvadla. V kuchyňce je k dispozici rychlovarná konvice , lednička a drobné nádobí. K příjemnému posezení nabízí penzion společenskou místnost, která je vybavena satelitní televizí či domácím kinem a je vhodná pro školy v přírodě, podniková školení a podobně; slouží také jako jídelna. Lyžařský areál SKI-RELAX Petříkov se nachází cca 2 km od střediska Ramzovské sedlo. Leží v jednom z nejkrásnějším údolí centrálních Jeseníků.

V blízkosti penzionu se nachází obrovské množství příležitostí sportovních radovánek. V létě mohou turisté využít cyklostezky, značkované pěší túry, bobovou dráhu či lanovku na chatu Šerák. Nadšencům zimních sportů jsou k dispozici lyžařské areály s různě obtížnými sjezdovkami, které jsou vzdálené od penzionu od 50 metrů. Pro běžkaře jsou tu připravené udržované běžecké trasy.

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené | Wifi

Penzion nabízí svým hostům ubytování, včetně snídaně. Po dohodě s vedoucím penzionu je možné zajistit další stravu a to polopenzi, případně plnou penzi v blízké restauraci. V kuchyňce je k dispozici rychlovarná konvice, lednička a drobné nádobí.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583230226,+420736229000
WWW