Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 31 ubytování
Chata U lanové dráhy

Chata U lanové dráhy

Chata leží u dolní stanice lanové dráhy na Ramzové, proto lyžaři ocení pohodlný přístup na sjezdovky. V létě se vydejte kolem Vražedného potoka na Obří skály a Šerák,kde si můžete dát na chatě vychlazené pivo s vynikající svíčkovou.V půjčovně SUN SKI si můžete vyp ... (více)

Chata Jiřího na Šeráku

Chata Jiřího na Šeráku

Chata Šerák / Jiřího na Šeráku / ležící v nadmořské výšce 1351 m n.m. je kamenným pokladem, starším více jak 110 let, zasazeným do úpatí hřebene Hrubého Jeseníku. Šerák se stal přirozenou turistickou bránou k pěším túrám na Keprník, Vozku či pro zdatnější na Prad ... (více)

Fraňova chalupa

Fraňova chalupa

Fraňova chalupa se nachází na polosamotě a pod lesem, přímo na úpatí malebných Rychlebských hor, jenž bývají nazývány také předhůřím Jeseníků. Je stylově přebudovaná z objektu bývalé podhorské lesnické usedlosti. Fraňova chalupa je místem, kde velice snadno zapomenet ... (více)

Chata U Janka

Chata U Janka

CHATA „U Janka“ se nachází téměř na samém konci osady Bělá pod Pradědem, která je vzdálena 10 km od lyžařského centra Červenohorské sedlo a 10 km od města Jeseníku. Jeseník je vyhledávaným lázeňským střediskem. „U Janka“ nabízíme komfortní ubytování v nově vyba ... (více)

Chaloupka za potokem

Chaloupka za potokem

Chaloupka za potokem se nachází v obci Domašov u Jeseníku, plocha pozemku 3.500M, parcelou protéká potok, pozemek je celý oplocen, parkování pro 5 aut na pozemku,Ubytovací kapacita je 12 lůžek + 2 přistýlky. V chaloupce najdete krbová kamna, TV, CD přehrávač, pračku, velká lednic ... (více)

Chata Svoboda

Chata Svoboda

V chráněné krajinné oblasti Jeseníků. V nejvýše položené horské osadě ve Slezsku (780 m.n.m) Rejvíz .Se nachází CHATA SVOBODA s ubytováním a restaurací. Jedná se o typickou horskou osadu plnou zachovalé původní architektury tvořené dřevěnými roubenkami. Rejvíz leží ... (více)

Chata Ramzovské sedlo

Chata Ramzovské sedlo

Chata Ramzovské sedlo se nachází v malé osadě Ramzová, ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Svým významem však značně převyšuje svou rozlohu: je jedním z výchozích bodů jak pro letní pěší turistiku, tak je i základnou pro vyznavače ... (více)

Chata Čertovy kameny

Chata Čertovy kameny

Chata Čertovy kameny s restaurací a ubytováním se nachází ve výšce 694 m n. m. na úbočí jedné z dominant Jesenicka - vrcholu Zlatého chlumu (kamenné rozhledny z roku 1899.) K chatě je snadný přístup od města Jeseníku vzdáleného cca 2 km po asfaltové komunikaci. Chata Čer ... (více)

Chalupa Viki

Chalupa Viki

Objekt se nachází v obci Lipová-lázně (část Horní Lipová - okres Jeseník ), která se vyznačuje významnou lázeňskou tradicí. Jedná se o roubenou chalupu po rekonstrukci (stáří cca 150 let) v klidném a krásném prostředí asi 8 km od města Jeseník. Objekt je umístěn ve velk ... (více)

Horská chata ESTY

Horská chata ESTY

Horská chata ESTY se nachází v malebné osadě Filipovice. Nový skipark s dvousedačkou je dostupný od chaty s lyžemi na nohou! Lyžařské centrum Červenohorské sedlo je dosažitelné za 5 minut jízdy autem. Nabízí komfortní ubytování v zrekonstruované chatě(2005), na kraji lesa, be ... (více)

Horská chalupa Hanička

Horská chalupa Hanička

Nabízíme ubytování pro celoroční rodinnou dovolenou pod lyžařským střediskem Červenohorské sedlo. Horská chalupa Hanička je vhodná pro rekreaci a dovolenou pro rodiny nebo menší kolektivy. Toto ubytování je v samostatném objektu horské chalupy, objekt pronajímáme jen jako cele ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 20-40 z 31 ubytování