Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 51 ubytování
Penzion Radost

Penzion Radost

Penzion Radost se nachází v obci Černá Voda 20 km od města Jeseník a 15 km od hraničního přejezdu Mikulovice-Glucholazy PL. Pro milovníky cyklistiky jsou zde otevřeny Rychlebské stezky. Začátečníci a rodiče s dětmi si jistě užijí pěknou vyjížďku podél Černého potoka a ... (více)

Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka

Penzion Pomněnka se nachází v malebném údolí horské oblasti na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, v lázeňské obci Lipová lázně s možností turistiky, cykloturistiky v letní sezóně a lyžařského vyžití v sezóně zimní. Penzion Pomněnka nabízí ubyto ... (více)

Penzion Pohoda apartmány s privátními vchody

Penzion Pohoda apartmány s privátními vchody

JESENÍKY - Penzion Pohoda - APARTMÁNY Česká Ves Jeseník Tichá č.24 se nachází ve stále průmyslem nesažené části pohoří Jeseníků, západně 2 Km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi. Dva rodinné apartmány s privátními vc ... (více)

Penzion Pohoda apartmány s privátními vchody

Penzion Pohoda apartmány s privátními vchody

JESENÍKY - Penzion Pohoda - APARTMÁNY Česká Ves Jeseník Tichá č.24 se nachází ve stále průmyslem nesažené části pohoří Jeseníků, západně 2 Km od lázeňského města Jeseník, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi. Dva rodinné apartmány s privátními vchody, každý až 4 os. Apartmá č.1 pro 4 os. ... (více)

Penzion Pod smrkem

Penzion Pod smrkem

Penzion POD SMRKEM se nachází v Lipové - Lázních, část Horní Lipová, na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor. Je to obec známá svojí lázeňskou tradicí a nedotčenou krajinou chráněnou v přírodních rezervacích. Penzion je v provozu celoročně - možnosti rekreace jsou vý ... (více)

Penzion Petříkov H&P

Penzion Petříkov H&P

. Rodinný penzion nabízí celoroční ubytování a stravování. K dispozici zde máte 43 lůžek v celkem šesti pokojích-čtyř až osmilůžkových, v podkroví pak dva apartmány se společným příslušenstvím. Příjemné pokoje jsou standardně vybavené, mají vlastní barevnou televiz ... (více)

Penzion Pepovka

Penzion Pepovka

Horský PENZION PEPOVKA je umístěn v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v těsné blízkosti SKIPARKu FILIPOVICE, který provozuje tři sjezdovky střední obtížnosti s celkovou délkou 2.600m a sedačkovou lanovku. PENZION PEPOVKA nabízí celoroční ubytování v 16-ti ... (více)

Penzion Peklo

Penzion Peklo

Penzion s vinárnou Peklo se nachází v klidném, civilizací nerušeném prostředí. Nabízí ubytování, stravování a odpočinek v nádherné lokalitě na okraji Lázní Jeseník. Ideálně tak kombinuje zázemí služeb blízkých lázní, turistických tras a cyklotras probíhajících př ... (více)

Penzion Pavel

Penzion Pavel

Penzion Pavel - penziony Jeseníky - nabízí ideální ubytování na horách, nachází se na louce pod lesem (50 metrů od Ski areálu Lázeňský vrch - večerní lyžování na osvětlené sjezdovce, v letním období v provozu golfové hřiště) v příjemném, tichém a zdravém prostředí ... (více)

Penzion Ostružník

Penzion Ostružník

Horský penzion Ostružník je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v malebné vesničce Ostružná, která je největším střediskem cestovního ruchu v Jeseníkách a výchozím místem běžeckých tratí – Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedl ... (více)

Penzion Orlík

Penzion Orlík

Penzion Orlík nabízí příjemné ubytování v útulných pokojích, vynikající domácí kuchyni a zvěřinové speciality za velmi příznivé ceny. Nachází ve známé turistické osadě Rejvíz, ležící mezi Jeseníkem a Zlatými Horami. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením v ... (více)

Penzion na Stodole

Penzion na Stodole

Penzion na Stodole poskytuje ubytováni na okraji města Javorník v okrese Jeseník ležícího na úpatí Rychlebských hor (mapa). Penzion má pět apartmánů, dva třílůžkové a tři čtyřlůžkové. Každý apartmán má svojí kuchyňku, koupelnu s toaletou a automatickou pračkou, kuchy ... (více)

Penzion MODUS

Penzion MODUS

Penzion MODUS leží v krásném prostředí Jeseníků v obci Česká Ves (3 km od města Jeseník) a je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro letní i zimní turistiku. Nabízíme Vám celoroční ubytování v příjemné rodinné atmosféře ve dvou apartmánech a třech pokojích. K ... (více)

Penzion Mlýnky

Penzion Mlýnky

Rodinný penzion Mlýnky, který byl dokončen v březnu 2011, leží v nadmořské výšce 520 m v sousedství chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, nabízí luxusní ubytování v samém srdci Jeseníků. Svou polohou na trase běžecké magistrály, 7km od Skiparku Filipovice a 10km o ... (více)

Penzion Max

Penzion Max

Penzion se nachází přímo v centru ski areálu BONERA Ramzová. Kapacita 14 osob ve 2 lůžkových pokojích, s možností přistýlky, vlastním WC, sprchovým koutem, TV a lednicí.

Penzion KOVÁRNA

Penzion KOVÁRNA

Vznikl renovací objektu bývalé kovárny postavené v 18.století. Při přestavbě objektu byla snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období. S kapacitou 19 lůžek, vinárnou, salónkem a venkovním ... (více)

Penzion Iva

Penzion Iva

Penzion Iva Senciová se nachází v Dětřichově (místní část Jeseníku 3 km od středu města) v malebném údolí oblasti Hrubého Jeseníku. Součástí penzionu je parkoviště (v případě zájmu zapůjčení garáže), s možností stravování v kuchyňce penzionu, herna se stolním ... (více)

Penzion Chiranka

Penzion Chiranka

Horský Penzion Chiranka leží přímo v centru obce Lipová - lázně, v těsné blízkosti lázeňského města Jeseník. Celoroční pobyty se stravou pro všechny druhy klientů. Ubytování vhodné pro školy, skupinové pobyty, rodiny s dětmi i seniory. Ubytování pro rodiny s dětmi - ... (více)

Penzion Haltmar

Penzion Haltmar

Objevte krásu zdejšího kraje, který leží na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Naleznete zde rozkvetlé jarní louky, příjemné klima v letních parnech, překrásně vybarvené lesy v podzimním slunci a nádherně zasnězené svahy v zimním období. Nově postavený celod ... (více)

Penzion Geppert

Penzion Geppert

Penzion Geppert leží přibližně deset kilometrů jižně od města Jeseníku. Náš penzion se nachází v malé obci Ostružná v údolí pod horou Šerák/1352 m.n./. K dispozici je vám velká společenská místnost, která slouží zároveň i jako jídelna. Je zde televize se satelitem, D ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 51 ubytování