Apartmány Avalanche
 Mapa
Reklama

Apartmány Avalanche

Nově vybudované Apartmány Avalanche v Dolní Moravici Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném prostředí a za velmi rozumné ceny. Areál se nachází v samém srdci Hrubého Jeseníku kousek od Malé Morávky (3km) a věhlasných lázní Karlova Studánka (12 km). Ubytování v samostatných Apartmánech Avalanche Vám umožní využívání veškerých služeb komplexu Avalanche. Mezi tyto služby patří například: fitcentrum solná jeskyně bowlingová dráha tenisový kurt kulečník Dále můžete navštívit hotelový bazén nebo saunu a pro děti jsou k dispozici trampolíny a houpačky. Dobře najíst se můžete v kvalitní hotelové restauraci a dlouhé večery trávit ve vinném sklípku, který je chloubou celého hotelového komplexu. Hosté rodinných apartmánů Avalanche mají hned několik možností stravování. Předně je zde hotelová restaurace se skvělou kuchyní a nabídkou snídaní, polopenzí i plné penze. Ti, kteří dávají přednost vlastním kuchařským dovednostem se jistě ubytují v pokoji s kuchyňkou. Suroviny mohou nakoupit v samoobsluze v Dolní Moravici, či Malé Morávce. Nejbližší market je v Rýmařově (5 km). V okolí se také nalézá spousta dalších možností stravování, za kterými je ovšem nutno dojet. Jmenujme rýmařovský pivovar Excelent a jeho kuchyni. Zima v Jeseníkách Především v zimě je velkou výhodou Apartmánů Avalanche přímo exkluzivní dostupnost svahu s čtyřsedadlovou lanovkou (jedna z pouhých tří v Jeseníkách), který je v těsné blízkosti ubytování. Stejně tak výborná je i dostupnost běžecké trasy. Přibližně 1km je vzdálena křižovatka běžeckých tratí. Léto v Jeseníkách Výborná poloha Apartmánů Vám umožňuje široké možnosti, jak si vychutnat krásu jesenické přírody. V Jeseníkách se nachází hned několik národních přírodních rezervací. Na výběr máte velké množství nejrůznějších horských turistických tras, cyklostezek a jiných zajímavých destinací. Můžete navštívit blízká koupaliště, aqupark, přehradu nebo se vypravit na

Ubytování v samostatných Apartmánech Avalanche Vám umožní využívání veškerých služeb komplexu Avalanche. Mezi tyto služby patří například: fitcentrum solná jeskyně bowlingová dráha tenisový kurt kulečník Dále můžete navštívit hotelový bazén nebo saunu a pro děti jsou k dispozici trampolíny a houpačky.

Poskytované služby
Kuchyně | Restaurace
Pro děti
Houpačka | Posilovna | Sauna

Stravování v Avalanche Hosté rodinných apartmánů Avalanche mají hned několik možností stravování. Předně je zde hotelová restaurace se skvělou kuchyní a nabídkou snídaní, polopenzí i plné penze. Ti, kteří dávají přednost vlastním kuchařským dovednostem se jistě ubytují v pokoji s kuchyňkou. Suroviny mohou nakoupit v samoobsluze v Dolní Moravici, či Malé Morávce. Nejbližší market je v Rýmařově (5 km).

 Kontaktní informace
Kontakt
+420605931209
WWW