Penzion Arivaranch Podlesí
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Arivaranch Podlesí

Podlesí, malé horské městečko v podhůří Hrubých Jeseníků, lemované Rychlebskými horami a Kralickou vrchovinou, se nachází v nadmořské výšce cca 600 m. Okolí poskytuje mnoho vycházkových, cykloturistických a lyžařských tras a také poznávání krás a turistických atrakcí při jízdě na koni, které majitel poskytuje. Penzion je situován vchodem na náměstí, pro ubytované hosty má samostatný vstup. Z oken penzionu je krásný výhled na vrcholy Rychlebských hor. Parkování v létě za penzionem na soukromém pozemku majitele,v zimním období na náměstí před penzionem. Ubytování v podkroví domu, ve dvoupokojovém bytě se 4 místy pro spaní nebo ve třípokojovém bytě se dvěma ložnicemi s kapacitou 6 míst. Oba byty mají samostatný vstup, jsou plně vybaveny, se samostatným sociálním zařízením – WC a koupelna se sprchovým koutem. Oba byty mají plně vybavené kuchyňky, dvoupokojový ložnici v podkroví se vstupem z obývacího pokoje, třípokojový jednu ložnici v úrovni bytu, druhou rovněž v podkroví se vstupem z obývacího pokoje. Oba byty jsou vybaveny televizí. Ubytování celoroční, vzhledem k vybavení za velmi příznivých cen. V ceně je zahrnuta spotřeba vody a elektřiny, vytápění, parkování, čisté povlečení a ručníky, úklid.

Nabízíme v létě i v zimě vyjížďky na koních do blízkého okolí, spojené s poznáváním krás a turistických atrakcí. Těm, kteří na koni ještě neseděli, poskytneme základní výcvik, po kterém budou moci absolvovat kratší vyjížďky. Pro milovníky lyžování jsou zde připraveny běžecké trasy, k dispozici je sjezdovka na Severomoravské chatě. V letním období nabízíme možnost koupání pro děti v bazénu na zahradě.

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén

Penzion má plně vybavené kuchyňky pro vaření včetně lednice, v obci se nachází prodejna potravin. Nákupy lze absolvovat v nedalekých Králíkách, v Hanušovicích nebo v Šumperku. Stravování je možné rovněž v blízké Rybářské baště ve Vysokém Potoce (3 km), v Hanušovicích Na Formance či v mnoha restauracích v Králíkách.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420777698194
WWW