Penzion Krčma
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Krčma

Rodinný penzion se sedmiletou tradicí a s vyhlášenou restaurací s pizzerií. Tradiční zastávkou lyžařů, snowboardistů, běžkařů, cyklistů i pěšáků. Restaurace s pizzerií má kapacitu 60 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. V teplém počasí se restaurace rozšíří o další 80 míst na kryté terase s velkým grilem. K ubytování nabízíme 35 lůžek na 4 až 6-ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je možnost stravování formou plné penze, nebo polopenze. Celé naše zázemí můžete využít na rodinné oslavy, různé setkání, rauty, školení, firemní akce, organizujeme vepřové hody a zabíjačky. Obec Dolní Morava leží v malebném údolí pod masivem Kralického Sněžníku, na březích řeky Moravy, která je zde ještě říčkou. Poloha obce umožňuje bohaté celoroční sportovní vyžití. V zimním období se stává významným střediskem sjezdového lyžování a snowboardingu. Nabízí se zde celá škála sjezdových tratí všech náročností, včetně druhé nejstrmější, černé, sjezdovky v republice. Mekkou snowboardistů je známý snowboardový FLOW PARK Dolní Morava. Na své si přijdou i příznivci bílé stopy. Jakmile sleze ze strání sníh, je Vám k dispozici 200 metrů vzdálený areál snů, zatravněné fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště. V průběhu celého roku si můžete zajít odpočinout do wellness centra, kam mají naší hosté vstup se slevou. Využít můžete bazén, vířivku, masážní vanu, parní lázeň, saunu, aromaterapii, solární louku a fitness centrum. Krásná okolní příroda samozřejmě vybízí k mnoha výletům na kole, pěšky i na koních, můžete u nás houbařit nebo poznávat pamětihodnosti v blízkém i vzdálenějším okolí. Odkazy na jednotlivé zajímavosti najdete v sekci Okolí. Malebný a zároveň drsný kraj mezi Jeseníky a Orlickými horami dokáže mnohé nabídnout. Poznejte okolí Kralického Sněžníku!
Poskytované služby
Restaurace | Salonek

Penzion Krčma se nachází v obci Dolní Morava v krásném prostředí Kralického Sněžníku. Dolní Morava je vyhlášeným turistickým střediskem letní i zimní sezóny. V létě je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku nebo cykloturistiku v oblasti Kralického Sněžníku. V zimě je střediskem zimních sportů s několika kilometry sjezdových tratí všech náročností včetně nejstrmější černé sjezdovky v ČR. Pro snowboardisty je připraven jedinečný FLOW PARK

Součástí našeho penzionu je i stylová a vyhlášená restaurace s pizzerií. Je kultovním místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 60 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. Nabízíme Vám v ní pravou italskou pizzu z originálních surovin a připravovanou ve speciální peci na dřevo.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420776744007
WWW