9 ubytování
Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava je nově zrekonstruovaný dvoupodlažní obytný dům se sklepním prostorem sloužící k zimní i letní rekreaci. Optimální plná kapacita penzionu je 12 osob, maximální kapacita penzionu je 16 osob. Penzion nabízí také sklípek, venkovní prostranství, altán, ohni ... (více)

Penzion Arivaranch Podlesí

Penzion Arivaranch Podlesí

Podlesí, malé horské městečko v podhůří Hrubých Jeseníků, lemované Rychlebskými horami a Kralickou vrchovinou, se nachází v nadmořské výšce cca 600 m. Okolí poskytuje mnoho vycházkových, cykloturistických a lyžařských tras a také poznávání krás a turistických atrakcí ... (více)

Penzion Pod Vlekem

Penzion Pod Vlekem

Rodinný penzion Pod Vlekem se nachází v horském středisku Dolní Morava mezi Jeseníky a Orlickými horami pod Kralickým Sněžníkem. Penzion je umístěn v lyžařském areálu "Větrný vrch", 30m pod prvním vlekem (umělé zasněžování, noční lyžování). V areálu jsou dva vlek ... (více)

Penzion Zlatý potok

Penzion Zlatý potok

Penzion se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v oblasti Králického Sněžníku. Zlatý Potok je podhorská dědinka se staveními roztroušenými po úpatí Jeřábu (1004). Protéká jím stejnojmenný potok, který se vlévá do nedaleké Moravy. Adaptovaná rozlehlá historick ... (více)

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava

Ubytování v penzionu Dolní Morava má kapacitu ubytování 48 lůžek s možností přistýlky. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení. Možnost zapůjčení dětské postýlky. V letním období jsou Jeseníky ideálním ... (více)

Pension Horal

Pension Horal

Údolí Dolní Moravy svou jedinečnou polohou nabízí ideální podmínky pro strávení Vaší letní i zimní dovolené. Penzion Horal nabízí ubytování v 9 dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion Hora ... (více)

Penzion Krčma

Penzion Krčma

Rodinný penzion se sedmiletou tradicí a s vyhlášenou restaurací s pizzerií. Tradiční zastávkou lyžařů, snowboardistů, běžkařů, cyklistů i pěšáků. Restaurace s pizzerií má kapacitu 60 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. V teplém počasí se restaurace rozší ... (více)

Penzion Edita

Penzion Edita

Penzion Edita se nachází v obci Dolní Morava pod Kralickým Sněžníkem. V penzionu je kompletně vybavená kuchyně pro vlastní vaření, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu. Sportovní možnosti - turistika, cykloturistika, lyžování, houbaření. Možnost výletů p ... (více)

FARA DOLNÍ MORAVA

FARA DOLNÍ MORAVA

Dolní Morava je malá obec (cca 300 obyvatel), ale zároveň také známé lyžařské středisko, rozkládající se na úpatí Králického Sněžníku mezi Jeseníky a Orlickými horami.Cihlová budova fary v Dolní Moravě pochází z roku 1802 a její interiér byl v průběhu roku 2008 rekons ... (více)

 9 ubytování