7 ubytování
Chata Výsluní

Chata Výsluní

Chata leží v klidném lesním prostředí a je vhodná pro levnou zimní i letní rodinnou rekreaci i kolektivní pobyty. Kapacita chaty je 33 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 5 lůžek, 3 x 6 lůžek. Soc. zařízení: společné. Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: zaříze ... (více)

Chata Diana

Chata Diana

Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci s možností vlastního vaření. Kapacita chaty je 26 lůžek. Uspořádání pokojů: 2x4 lůžka, 3x6 lůžek. Soc. zařízení: samostatné pro dva pokoje (WC, sprchový kout, umyvadlo). Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: k ... (více)

Chata Domeček

Chata Domeček

Chata v klidném prostředí, vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril a ohniště. Kapacita chaty je 13 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 4 lůžka, 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: 2 x WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: akumulační kamna, krbová kamna. Vyb ... (více)

Chata Šidelná

Chata Šidelná

Nově zrekonstruovaná chata vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril, ohniště. Kapacita chaty je 14 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžek, 1 x 4 lůžek, 1 x 5 lůžek. Soc. zařízení: 2 x WC, 2 x sprchový kout, umyvadlo. Způsob vytápění: ústř ... (více)

Chata U Pelikána

Chata U Pelikána

Chata leží v klidném lesním prostředí horské říčky Divoká Desná. Je vhodná zvláště pro školní rekraci, lyžařské kurzy, výlety, školy v prírodě ale i pro zimní a letní rodinnou rekreaci. Vybavení: společenská místnost(TV,SAT,RMG,DVD,video),minibar, lyžárna, venkovní ... (více)

Chata H&D Červenohorské sedlo

Chata H&D Červenohorské sedlo

Penzion byl vyprojektován předním českým architektem a je postaven ve stylovém designu. Exteriéru a interiéru byla věnována maximální péče tak, aby se hosté penzionu cítili příjemně v útulném a estetickém prostředí. Penzion leží ve stráni mezi 2 lyžařskými vleky v nadm ... (více)

Turistická chata Švýcárna

Turistická chata Švýcárna

Turistická chata Švýcárna se nachází na nejfrekventovanější části hřebenové trasy Jeseníků, mezi Červenohorským sedlem a nejvyšší horou Moravy - Pradědem v nadmořské výšce 1304 m n m. Jedná se o jeden z nejstarších objektů. Byla postavena již v roce 1887, avšak její h ... (více)

 7 ubytování