Penzion Zálesí
Galerie
bufet
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Zálesí

Náš penzion Zálesí naleznete v oblasti Hrubého Jeseníku poblíž obce Loučná nad Desnou, pod Červenohorským sedlem (1080m.n.m.). Můžete využít náš penzion pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě a lyžařských kurzů. V okolí penzionu naleznete dostatek prostoru pro stany. Díky svému kompletnímu vybavení a poloze je ubytování na horách v penzionu Zálesí ideálním místem pro letní i zimní rekreaci, pro pořádání svateb, školení a rodinných oslav. Celková kapacita penzionu je 63 lůžek. Možnost ubytování: 2x apartmán s TV a sociálním zařízením, dále pak 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 lůžkové pokoje s TV, koupelnou a sociálním zařízením na patře.

U penzionu je umístěn lyžařský vlek vzdálený pouze 250m, dále pak možnost lyžování na dalších třech vlecích ve vzdálenosti jednoho kilometru, včetně nově vybudovaného moderního areálu Přemyslov. Osvětlení vleku umožňuje noční lyžování. Máte zde výborné podmínky pro horskou turistiku po hřebenech Jeseníků i pro výlety do blízkého okolí. Cykloturistické trasy jsou vedeny zajímavými oblastmi s využitím málo frekventovaných silnic, polních cest a p

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Parkoviště otevřené | Restaurace

Ubytování včetně snídaně, polopenze, plné penze. Restaurace 90 míst + terasa 30 míst + venkovní bufet 70 míst. Výběr z české i mezinárodní kuchyně.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583235179,+420777946434
WWW