4 ubytování
Apartmány Kouty

Apartmány Kouty

Nabízíme ubytování v moderních a plně vybavených apartmánech, které se nacházejí v těsné blízkosti Kouteckého náměstí - cca 80 m od pokladen a restaurací a do 150 m od dojezdů sjezdových tratí areálu. Celková kapacita ubytování i s přistýlkami je 168 osob. Bezplatné park ... (více)

Apartmány u Jůvů

Apartmány u Jůvů

Přijeďte si odpočinout do malebné vesničky Loučná nad Desnou v podhůří Jeseníků. Nacházíme se v klidném prostředí s velmi dobrou dostupností. Ke zpříjemnění pobytu jsou vám k dispozici dětský koutek a venkovní posezení s krbem u malého rybníčku. V blízkém okol ... (více)

Apartmán Dahepo

Apartmán Dahepo

Budova se nachází v horské lokalitě Červenohorské sedlo, vhodné k celoroční rekreaci v nadmořské výšce 1013 m.n.m. Apartmán DAHEPO se nachází v přízemí čtyřpodlažní budovy hotelového typu. Má samostatnou ložnici s dvojlůžkem a přistýlkou (rozkládací lůžko), p ... (více)

RETRO apartmány

RETRO apartmány

Retro apartmány se nachází v osadě Rejhotice, která je nejstarší částí obce Loučná nad Desnou. Obec leží na úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Poloha je ideální jak pro letní tak i zimní dovolenou.

 4 ubytování