10 ubytování
Maryčka

Maryčka

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. V blízkosti lázeňského domu Wolker*** se nachází v centru lá­zeňského areálu objekt Maryčka. Pokoje jsou vybaveny umy­vad ... (více)

Lázeňský dům Bílý Kříž

Lázeňský dům Bílý Kříž

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům Bílý Kříž je umístěn v centru lázeňského areálu. Pokoje jsou vybaveny umyva­dlem s tekoucí teplou a stu­ ... (více)

Lázeňský dům Wolker ***

Lázeňský dům Wolker ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům Wolker disponuje apacitou ubytování 68 lůžek ve 34 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, ... (více)

Lázeňský dům Mír **

Lázeňský dům Mír **

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšníjedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům MÍR je budova panelového typu, umístěná v klid­ném prostředí, kde většina pokojů je situována na jižní stran ... (více)

Lázeňský dům Vila na kolonádě ***

Lázeňský dům Vila na kolonádě ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Reprezentativní lázeňská Vila na kolonádě je nově zre­konstruovaná budova (r. 2005), umístěná v klidném prostředí, v těsné ... (více)

Lázeňský dům Jubilejní vila

Lázeňský dům Jubilejní vila

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Vila se nachází v tichém pro­středí nedaleko lázeňské prome­nády a je dependancí lázeňské­ho domu Priessnitz. Všechny pokoje ... (více)

Lázeňský dům J. Ripper ***

Lázeňský dům J. Ripper ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský léčebný dům Jan RIP­PER stojí v klidném pro­středí centra lázeň­ského areá­lu. Budova nabízí ubytování ... (více)

Lázeňský dům Lékařská vila ***

Lázeňský dům Lékařská vila ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Reprezentativní lázeňský lé­čebný dům LÉKAŘSKÁ VILA je umístěná v klidném prostředí, v dolní části Jižního svahu, u ... (více)

Léčebný dům Priessnitz ***

Léčebný dům Priessnitz ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Tato hlavní lázeňská secesní budova byla postavena v roce 1910 podle projektu vídeňského architekta Bauera. Lázeňský léčeb ... (více)

Lázeňský dům Bezruč ***

Lázeňský dům Bezruč ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský léčebný dům BEZRUČ disponuje kapa­citou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jedno­lůžkových pokojích. ... (více)

 10 ubytování