Wellnes penzion Gräfenberg ***
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Wellnes penzion Gräfenberg ***

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník. Penzion je přímo na hranici Rychlebských hor a Jeseníků v nadmořské výšce 600m. Lázně Jeseník (klimatické lázně s mimořádně příznivými podmínkami pro relaxaci i léčbu) založil před 200 lety Vincenz Priessnitz. Princip léčby, v účincích studené vody, doslova obletěl celý svět. A tak se Lázně Jeseník staly již na přelomu 19.století módním hitem. Dokonce i ve Vídeňských listech byly lázně Jeseník zmiňovány jako vhodný tip na výlet. Velmi oblíbené byly tzv.kočárové cesty (dnešní název "eurovíkendy"). Ubytování je od tzv. lázeňské zóny jen 300 m, samotné město 3 km.

Půjčovna horských kol, stolní tenis, vyjíždky na koních, výuka jízdy, kondiční a turistické výlety v sedle..., lyžařský vlek 500m osvětlený - přímo v areálu lázní, bezpočet kilometrů strojově upravených běžeckých tras, uměle chlazená ledová plocha vhodná i pro hokejové zápasy, fitness centrum, tělocvična, krytý bazén s protiproudem, vířivkou a vodopádem,

Poskytované služby
Kosmetické studio | Parkoviště otevřené | Restaurace | Wifi
Pro děti
Bazén | Masáž | Posilovna | Sauna

Stylová restaurace (architektura 18. století) disponuje kapacitou 30-ti míst. Otvírací doba od 11.00 hod. do 20.00 hod.

Pokud plánujete firemní akce, seminář, výjezdní zasedání nebo večírek, využijte služeb penzionu Gräfenberg. Vytvoříme Vám kompletní program včetně doprovodných akcí, typu: venkovní barbecue, adrenalinové zážitky na koních, večerní relaxace včetně masáží a jiných procedur. Námi vytvořené firemní akce mohou být jako zpestření při obchodních setkáních nebo jednáních se zahraničními partnery, atp. Tyto služby zajištujeme včetně tlumočení.
 Kontaktní informace
Kontakt
+420584411270,+420605282366
WWW