Chalupa Viki
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Viki

Objekt se nachází v obci Lipová-lázně (část Horní Lipová - okres Jeseník ), která se vyznačuje významnou lázeňskou tradicí. Jedná se o roubenou chalupu po rekonstrukci (stáří cca 150 let) v klidném a krásném prostředí asi 8 km od města Jeseník. Objekt je umístěn ve velké zahradě v blízkosti lesa a od silnice je oddělen Jesenným potokem. V přízemí se nachází vstupní chodba, společenská místnost (krb, stylový nábytek, rohová lavice, TV), kuchyně je spojená s obývací místností (kachlová kamna s možností přípravy jídla, dvouplotýnkový elektrický vařič, lednice, mikrovlnou troubu, dřez s teplou+studenou vodou, varnou konvici, kompletní vybavení pro vaření), dvoulůžkový pokoj ( 2x1lůžko ), koupelna a samostatné WC.V patře jsou umístěny dvě ložnice a samostatné WC. První ložnice je dvoulůžková ( 2x1 lůžko ). Druhá ložnice je čtyřlůžková ( 2x1lůžko a 1x2 lůžko ). Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem. Lůžka jsou při nástupu povlečeny, pokoje uklizeny. Povlečení je v ceně za pronájem. V objektu je zákaz kouření. Objekt má centrální vytápění (plynový kotel), které je regulováno termostatem. Ve společenské místnosti je krb, v kuchyni kachlová kamna vhodná na vaření. Na objekt navazuje krytá pergola se stylovým dřevěným posezením, v zahradě je ohniště, pískoviště, houpačka, okrasné a ovocné stromy. Ve stodole je možnost uschování kol a lyží. U objektu jsou tři parkovací místa. U chalupy je potok, zahrada je ohraničena živým plotem.

Koupání: letní koupaliště Jeseník (8km), krytý bazén Česká Ves (11km), zatopené lomy (10–15km), Priessnitzovy léčebné lázně a.s. – krytý bazén (cca 10 km). Lyžování: Miroslav (2km), Ramzová (5km), Lázeňský vrch (3km), ...

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Houpačka | Pískovistě

Autobusová zastávka: 300m. Vlaková zastávka: 1 km.

V objektu je kompletně vybavená kuchyně s možností přípravy jídla. V okruhu 500m jsou tři restaurační zařízení s možností stravování. Nejbližší obchod je vzdálen 2 km. V Jeseníku 4 jsou supermarkety.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420728432133
WWW