Chata Pohádka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Pohádka

Sněhurku a 7 trpaslíků ani Rumburaka u nás neuvidíte zato můžete strávit pohádkově romantickou dovolenou. Co nabízíme ? Chata je jednopatrová - v přízemí plně vybavená kuchyně spojená s obývacím pokojem. Funkční krb jistě neponechá milovníky romantiky v klidu. V přízemí je ještě koupelna a WC. V prvním patře jsou 3 ložnice (2 + 2 + 4). Své čtyřnohé mazlíčky prosím zanechte doma a v chatě nekuřte. Z důvodu alergií jsme nuceni zavést tato opatření, která chrání Vás i další hosty, kteří využijí pohostinnosti chaloupky. Před chatou je slunná terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem. Auto můžete schovat do garáže. Využívání travnatého kurtu, ohniště a houpačky přímo u chaty je samozřejmostí. Pokud si rádi zahrajete ping-pong, stačí jej vytáhnout z garáže. Pro zimní sezonu je svah na boby, saně i lyže či snowboard pár kroků od chaty a je na něj vidět z oken - ideální pro dětské radovánky.

Využívání travnatého kurtu, ohniště a houpačky přímo u chaty je samozřejmostí. Pokud si rádi zahrajete ping-pong, stačí jej vytáhnout z garáže. Pro zimní sezonu je svah na boby, saně i lyže či snowboard pár kroků od chaty a je na něj vidět z oken - ideální pro dětské radovánky.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené | Venkovní posezení
Pro děti
Domácím zvířatům vstup zakázán | Houpačka

Chata je situována 10 km od města Jeseník a snadno dosažitelná jak autobusem (zastávka 200m), tak vlakem (stanice na hlavní trase Jeseník - Olomouc 700m ).

Chatu Pohádka naleznete snadno. Nemusíte mít ani létající plášť ani koberec. Ve vesnici Horní Lipová se u pošty vydáte z hlavní silnice na vedlejší směrem železniční stanice. Po cca 2 km dojedete k penzionu Pod Smrkem. U něj odbočíte vpravo, pojedete kolem tenisových kurtů, podjedete železniční viadukt a hned za ním je stará chalupa. / Nemusíte se bát, to není váš cíl.:-)/ Chata Pohádka je o 100 metrů dále.

 Kontaktní informace
Kontakt
737953537
WWW