Apartmány Horní Lipová
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Apartmány Horní Lipová

Objekt horských apartmánů se nachází v obci Lipová-lázně, v místní části Horní Lipová, tedy na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku, který správně spadá pod jesenický okres Olomouckého kraje. Apartmány 2+kk se sestávají z kuchyně vybavené moderní kuchyňskou linkou, lednicí, el. sporákem, varnou konvicí, myčkou a kuchyňským nádobím, dále pak ze sociálního zařízení a ze dvou respektive jednoho pokoje vybaveného moderním nábytkem, TV a 3 lůžkami spolu s lůžkovinami. K apartmánu přináleží sklepní kóje pro úschovu kol a lyží, stejně tak jako parkovací stání. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny cyklistů, turistů, běžkařů a lyžařů. Lázně Lipová poskytují kromě nepřeberných možností rekreačního vyžití i služby léčebného charakteru. V klimatických lázních s celoročním provozem v obecní části Dolní Lipová je specializované pracoviště pro léčbu kožních onemocnění a metabolických poruch. Na nedalekém Studničním vrchu se také nacházejí světoznámé Priessnitzovy lázně, kde jsou léčeny poruchy nervového a oběhového systému a onemocnění dýchacích cest.

Samotná obec Horní Lipová, kde se bytový dům s horskými apartmány nachází je unikátní turistická lokalita proslulá především značenými turistickými trasami, cyklostezkami a v zimním období pak udržovanými běžeckými stopami.Asi 100 m od objektu se nachází 250 m dlouhý lyžařský vlek vhodný pro děti do 10 let a začátečníky.Mezi nejbližší lyžařské areály patří „Miroslav“ (3km) a „Ramzová“ (5km) se sedačkovými lanovkami.Do obou dvou areálů z

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené

Blízké okolí je pak proslulé především lázeňstvím, a to „lázněmi Johana Schrotha“ v Lipové Lázních a „Lázněmi Vincenta Priesnitze“ v Jeseníku.Mezi další atraktivní místa v okolí pak patří například „jeskyně Na Pomezí“ v obci Vápenná a „Mechové jezírko“ na Rejvízu.

Obec se přímo nachází na osobní dopravou frekventované železniční trati Šumperk — Hanušovice — Jeseník a samozřejmě i na trasách pravidelných autobusových linek z Prahy, Brna či Hodonína. Cesta autem z Prahy trvá přibližně tři hodiny, z Brna nebo Ostravy půl druhé hodiny a z krajských měst Olomouce či Hradce Králové představuje pouhou hodinu jízdy.

Apartmány 2+kk se sestávají z kuchyně vybavené moderní kuchyňskou linkou, lednicí, el. sporákem, varnou konvicí, myčkou a kuchyňským nádobím.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420605200033
WWW