Penzion U Sedlářů
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion U Sedlářů

Ubytování v rodinném domku s vlastním parkovištěm a zahradou v klidném prostředí lázeňského městečka Karlovy Studánky. Karlova Studánka leží v centru Jeseníků. V okolí je k dispozici množství turistických, cykloturistických a lyžařských tras. Objekt je rozdělen na dvě části. V první části jsou k dispozici 2 dvojlůžkové, 3 trojlůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní kuchyňku (vybavení: dvojplotýnkový el. vařič, varná konvice, lednice, nádobí). Dále je v každém pokoji televizor, WC a sprchový kout. V každém pokoji je i samostatná regulace vytápění. Ve druhé části je 1 dvojlůžkový a 3 pětilůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven televizorem a lednicí. K dispozici je společná kuchyň (vybavená el. sporákem s troubou, varnou konvicí, nádobím) a společenská místnost s televizorem. Kapacita celého objektu je tedy 34 osob. V objektu se dále nacházejí dvě lyžárny a úschovna kol, popř. kočárků. Poskytujeme také možnost venkovního posezení a využití zahradního grilu. Parkování je možné přímo u objektu, polovina je zastřešená.

Možnost pěší turistiky a cykloturistiky (Hrubý Jeseník). Pouhých 150 m od objektu jsou tenisové kurty. Možné jsou celoroční lázeňské procedury v lázních Karlova Studánka (asi 500 m). Možnost navštěvovat fitcentrum. V blízkém okolí se nachází krytý bazén (Bruntál nebo Česká Ves) a koupaliště (Bruntál, Jeseník). Lyžařský vlek, jehož provoz patří k objektu, se nachází 60 m od penzionu. Délka sjezdovky je 540 m, převýšení 110 m. Možnost využití

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Domácím zvířatům vstup zakázán

První část objektu: každý pokoj má vlastní kuchyňku (vybavení: dvojplotýnkový el. vařič, varná konvice, lednice, nádobí). Druhá část objektu: v pokojích je lednice, společná kuchyně. Možnost stravování v restauracích v blízkém okolí.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)554751444,(+420)604742899
WWW