Pension Mariana
Galerie
0%
apartmán
dětský koutek
dětský koutek
apartmán
apartmán
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
interiér chatky
interiér chatky
 Mapa
Reklama

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků s možností pořádání těchto akcí: svatební hostiny, promoce, hostiny, firemní školení. Pension Mariana je také ideálním pro odpočinek s možností bohatého sportovního vyžití po celý rok. V oploceném areálu se nachází rozsáhlý sportovní areál s fotbalovým hřištěm a bazénem s nočním osvětlením. Pro děti je zde k dispozici dětské hřiště s houpačkami, kolotočem, prolézačkami a pískovištěm. V hlavní budově se nachází: 5 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá. Kapacita ubytování je 12 pevných lůžek a 12 možných přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Dále je možné se ubytovat v dřevěných chatkách. V areálu pensionu se nachází 8 jednopatrových chatek, každá se 4 pevnými lůžky a možností 2 přistýlek. Chatky jsou vybaveny společenskou místností s rozkládací válendou, dále pak kuchyňkou s ledničkou a vařičem, a vlastním sociálním zařízením. V 1. patře se nachází ložnice pro 4 osoby. Chatky jsou samostatně vytápěny.

Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro turistické výlety pěšky i na kolech. V blízkosti se nachází spousta cyklostezek i bohatá škála značených turistických tras. Lyžování Jeseníky - ve vzdálenosti necelých 2 km od ubytování se nachází lyžařský areál Karlov, provozující přibližně 15 vleků pro sjezdové lyžování (přeprava je možná autobusem - autobusová zastávka se nachází také přímo u ubytování pensionu Mariana, cest

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě | Prolézačky | Skluzavka

Stravování je možné v restauraci pensionu , která nabízí široký výběr jídel a nápojů. Je možné si objednat polopenzi nebo plnoupenzi. V chatkách je též možná příprava vlastních jídel.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420554777001
WWW