Penzion Zámeček
Galerie
zahrada
chodba
bar
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Zámeček

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků. Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blízkém okolí naleznete bezpočet lyžařských svahů, turistických tras ale také nejznámější skvosty Jeseníků - rezervaci Bílá Opava, Velkou Kotlinu, nejvyšší vrchol pohoří Praděd a další, neméně zajímavá a významná místa. V Penzionu Zámeček Karlov poskytujeme útulné ubytování ve 4 - 8 lůžkových pokojích se sociálním zařízením na patře, společné sprchy v přízemí. Disponujeme celkovou kapacitou 68 lůžek. Objekt je vhodný pro organizované skupiny,školy v přírodě i rodiny s dětmi. Na každém poschodí je posezení u televize. V celém objektu platí zákaz kouření - výjimku tvoří bar v nejvyšším patře s posezením u krbu. Parkovaní a to i pro autobusy je samozřejmě bezplatné a přímo v areálu Zámečku. V klubovně penzionu je Vám k dispozici pingpongový stůl. V létě jistě oceníte malé venkovní hřiště s asfaltovým povrchem a venkovní posezení s ohništěm.

Svou polohou je vhodný pro cyklistiku, pěší turistiku, lyžování, běžecké lyžování. V klubovně penzionu je Vám k dispozici pingpongový stůl. V létě jistě oceníte malé venkovní hřiště s asfaltovým povrchem.

Poskytované služby
Bar | Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené

Okolí Penzionu Zámeček je doslovným rájem pro milovníky přírody, sportu, turistiky, relaxace, ale i kultury. Karlov a okolí se může pochlubit množstvím značených tras pro pěší, cyklisty i milovníky bílé stopy. Na své si přijdou i milovníci sjezdového lyžování a to všech úrovní a lyžařského umu. Neváhejte a přijďte si k nám odpočinout.

Na každém patře se nachází vybavená kuchyňka, kde lze připravit či ohřát jednoduchá jídla. V sousedícím hotelu Karlov lze zajistit jednotné menu v rozsahu dle přání.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)554273100,(+420)603115361
WWW