Penzion Lukáš
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Lukáš

Penzion Lukáš se nachází v jižní části Hrubého Jeseníku ve slunné stráni, uprostřed březového háje pod Čertovou Horou. Penzion je vybaven 6 dvoulůžkovými, 4 čtyřlůžkovými, 1 šestilůžkovým s dvěma navazujícími pokoji s vlastním sociálním zařízemím a televizí, 1 apartmánem, kde jsou 2 místnosti, sociální zařízení, vana s výřivkou, lednice, varná konvice a televize. Cena apartmánu je 350kč a cena pokoje 250kč na dospělou osobu. Děti do 15 let pokoj 120kč, apartmán 200kč a děti do 5 let zdarma. V penzionu je společenská místnost s barem ,krbem a venkovní terasou, malý dětský koutek, pro větší děti společenské hry. Přímo v penzionu je také menší posilovna, ping-pongový stůl, pro členy klubu vyhřívaný bazén. Ve venkovním areálu máme dětské houpačky, pískoviště, menší fotbalové hřiště a posezení s krbem. Parkování přímo na místě u penzionu. V areálu penzionu je také oddělená chatka s pěti lůžky.

lyžování - Malá Morávka, Karlov, Ovčárna - Praděd (lyžování do května), značené běžecké tratě v okolí, koupání, značené turistické a cyklistické tratě (např. na Kamenný vrch, Petrovy Kameny, k Rešovským vodopádům)...

Poskytované služby
Bar | Krb | Parkoviště otevřené
Pro děti
Dětské hřiště | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě | Posilovna

Stravování je možné přímo v penzionu, např. formou polopenze. Obchod se smíšeným zbožím je vzdálen asi 2km a autobusová zastávka asi 1,5km od penzionu.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420554273211,+420602455918
WWW