13 ubytování
Penzion Pohádka

Penzion Pohádka

Penzion Pohádka je příjemný rodinný penzion nacházející se v centru lyžařského střediska - Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, uprostřed krásné přírody CHKO Jeseníky. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj ... (více)

Penzion Snpunk

Penzion Snpunk

Ubytování v centru obce Malá Morávka, u zastávky autobusů, vedle obchodu, před penzionem je park s vyžitím pro děti. V blízkosti běžeckých tratí, lyžařských vleků a cyklotras. Možnost ubytování pro 12 až 16 osob, všechny pokoje jsou se sociálním zařízením. Kuchyňka s ... (více)

Penzion Šíbl

Penzion Šíbl

Rodinný penzion se nachází v Jeseníkách u obce Malá Morávka, která je střediskem zimních sportů a turistických vycházek. Přivítá Vás nádherná krajina Jeseníků, jejichž příroda a čistý vzduch jsou jako stvořené pro Váš aktivní odpočinek. Můžete se zde v pohodlí u ... (více)

Penzion Pod Strání

Penzion Pod Strání

Náš rodinný penzion se nachází v pohoří Jeseníků v centru rekreačního střediska Karlov pod Pradědem, který patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Nachází se ve východní části Hrubého Jeseníku na soutoku Bílého potoka s Moravicí a leží v nadmořsk ... (více)

Pension Mariana

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků s možností pořádání těchto ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků. Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blíz ... (více)

Penzion Orion

Penzion Orion

Penzion se nachází v Malé Morávce, v Karlově pod Pradědem, rekreačním, turistickém a lyžařském středisku v Jeseníkách. Nachází se v blízkosti silnice procházející Karlovem, na pravé straně řeky Moravice. Jedná se o penzion s domácím prostředím a jeho poloha poskytuje ... (více)

Penzion Antonie

Penzion Antonie

Penzion se nachází na velmi atraktivním a klidném místě těsně u šumícího lesa a řeky Moravice. Kapacita penzionu je 30 lůžek. Nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Na pokojích sociální zařízení a TV/SAT. Společenská místnost, vybavená kuchyňka. Stravován ... (více)

Penzion Ema

Penzion Ema

Karlov pod Pradědem patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Leží na soutoku Bílého potoka s Moravicí ve východní části Hrubého Jeseníku. Nabízí mnoho možností k vycházkám a tůrám - Karlova Studánka, Praděd (1.492 m.n.m), Ovčárna, Červenohorské ... (více)

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka Vám nabízí možnost ubytování v malebném údolí nejvyššího moravského pohoří – Jeseníky. Nachází se v největším rekreačním, turistickém a lyžařském středisku na Moravě v Karlově pod Pradědem, který je součástí obce Malá Morávka pod Pradědem. Pen ... (více)

Penzion Pod kapličkou

Penzion Pod kapličkou

Celoroční ubytování s restaurací v penzionu Pod kapličkou se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Je ideální pro dovolenou s dětmi a rekreaci. Penzion je situován v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, vhodné pro klienty, toužící po dovolené a aktivním odpočink ... (více)

Penzion U potůčku

Penzion U potůčku

Ubytování v turistickém středisku Malá Morávka, ležícím v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků (Praděd) a 7 km vzdálených lázních Karlova Studánka. V zimě možnost provozování lyžařských sportů v blízkých zimních střediscích uspokojí náročného i začínaj ... (více)

Penzion Lukáš

Penzion Lukáš

Penzion Lukáš se nachází v jižní části Hrubého Jeseníku ve slunné stráni, uprostřed březového háje pod Čertovou Horou. Penzion je vybaven 6 dvoulůžkovými, 4 čtyřlůžkovými, 1 šestilůžkovým s dvěma navazujícími pokoji s vlastním sociálním zařízemím a televizí, ... (více)

 13 ubytování