Apartmány Karlov
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Apartmány Karlov

Nově zrekonstruovaný tříposchoďový komplex hotelového typu: Rezidence KARLOV se nachází v malebném údolí říčky Moravice v horské vesničce Karlov pod Pradědem, která patří k nejoblíbenějším a největším lyžařským střediskům Jeseníků. Obec Karlov pod Pradědem patří mezi nejznámější rekreační oblast v Jeseníkách. Je vzdálena 7,5 km vzdušnou čarou od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu 1492 m.n.m. Nabízí Vám různé možnosti rekreačního a sportovního vyžití. Vybavení apartmánového 4 lůžkového bytu s kuchyňským koutem. Každý apartmán má: plně vybavenou kuchyň, soc. zařízení, TV s DVD přehrávačem, rádio s CD přehravačem. V objektu je restaurace s krbem, kde je možnost objednat stravování, sauna a prostory pro uložení kol a lyží. Provoz zařízení je zaměřen především na rekreaci rodin s dětmi v přírodě, lyžařské a turistické výlety. Tyto aktivity se pořádají v týdenních cyklech.

Nachází se zde 13 lyžařských vleků, se sjezdovými tratěmi různé obtížnosti, některé jsou i uměle zasněžované a osvětlené, nabízející večerní lyžování. Lyžařské terény nabízí kvalitní lyžování začátečníkům i zkušeným lyžařům. V okolí je k dispozici velké množství strojově upravovaných běžkařských tras. Sjezdové i běžecké tratě jsou dostupné na lyžích přímo od Rezidence Karlov. V létě vám tato lokalita nabídne vynikající pod

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Sauna

Stravování vlastní ve vybavené kuchyni, popřípadě v restauraci v objektu, nebo v okolních restauracích. V apartmánech plně vybavená kuchyň: lednice, el. vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420723358703
WWW