Horský hotel Figura
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Horský hotel Figura

Horský hotel FIGURA leží v nejatraktivnější lokalitě Jeseníky Praděd (1438 m n.m.). Návštěvníky láká komplexními službami a okamžitou dostupností vynikajících lyžařských svahů a běžeckých tratí. V okolí střediska je 8 upravovaných sjezdovek s vleky jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Celková kapacita hotelu činí 45 lůžek. K ubytování jsou k dispozici dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, nadstandartní úrovně, s úplným sociálním vybavením (sprcha, WC,telefon, TV, SAT ). Na požádání lze pokoj vybavit přistýlkou.

Využijte naši půjčovnu horských, trekkingových kol, vybavte se doplňky v naši prodejně cyklistických potřeb a užijte si Jeseníky za adrenalinové jízdy. Slaďte svůj krok s dechem, uvolňete svou mysl a nechte se unášet přírodní krásou Jeseníků. Některé trasy prověří vaši fyzičku, ale výhled bude stát za to. Jiné Vás příjemně zchladí a osvěží ve stínů horských lesů.

Poskytované služby
Konferenční centrum | Parkoviště otevřené | Restaurace | Wifi
Pro děti
Sauna

Pro ubytované hosty v hotelu Figura je výjez k hotelu Figura a parkování u hotelu možné. Zvýhodněný poplatek pro hosty : 100,- Kč/den. Parkování přímo u hotelu s možností odjezdů a příjezdů v rámci regulované dopravy.

Restaurace v alpském stylu nabízí celou řadu gastronomických specialit a bohatou nabídku teplých i studených nápojů za přiměřené ceny. Kapacita restaurace 70 míst. K dispozici také Bufet - Samoobslužná restaurace s denní nabídkou hotových jídel české kuchyně.

Hotel figura disponuje moderní audiovizuální technikou pro potřeby firemních školení či prezentací. Můžete využit možnost celoročních podnikových rekreací. Takéž s Vámi rádi oslavíme firemní úspěchy a výročí.