Hotel Neptun
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Neptun

Horský hotel NEPTUN se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, které tvoří vstupní bránu do nejkrásnějších míst Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. 8 km vzdálená hora Praděd (1492 m n. m.) je nejvyšší horou Moravy a v jejím okolí byla vyhlášena národní přírodní rezervace. Oblast je dobře dostupná vlakem, autobusem i autem. Je vyhledávaným turistickým cílem ve všech ročních obdobích. Nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, vyjížďky na kolech, sjezdové i běžecké lyžování. Horský hotel NEPTUN Vám nabízí kvalitní ubytování v příjemném a klidném prostředí. Můžete využít restauraci, bar, konferenční prostory, klubovny, tělocvičnu, posilovnu, saunu, hřiště, dětské hřiště, minigolf, bazén a brouzdaliště. Parkování v areálu hotelu, možnost pronájmu hotelové garáže.
Poskytované služby
Bar | Domácím zvířatům vstup povolen | Konferenční centrum | Parkoviště otevřené | Parkoviště uzavřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Posilovna | Sauna

Malá Morávka - Karlov je střediskovou obcí, ve které najdete všechny potřebné služby (pošta, obchody, restaurace atd.). V obci byla v r. 1995 vyhlášena památková zóna, kterou tvoří soubor jesenické roubené lidové architektury. V centru obce stojí farní kostel Nejsvětější Trojice z 18. století, s nímž tvoří malebný celek barokní fara (1770). Kvalitní barokní architekturu reprezentuje i kaple Kapliččin vrch, která dnes slouží jako muzeum hornictví.

Malá Morávka je snadno přístupná automobilem i hromadnou dopravou. V obci je vlakové nádraží i zastávka dálkových autobusových linek.

Snídaně je podávána formou bufetu (švédský stůl). Velký výběr pokrmů a nápojů uspokojí všechny hosty. Provoz restaurace od 12.00 do 21.00 hod. Výběr z jídelního lístku nebo menu. Večeři nabízíme formou výběru ze dvou menu.

 Kontaktní informace
Kontakt
554273071,777290714
WWW