5 ubytování
Hotel Neptun

Hotel Neptun

Horský hotel NEPTUN se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, které je dobře dostupné autobusem, autem i vlakem. Poskytujeme komfortní ubytování a kvalitní služby. Vnitřní hotelové prostory jsou nekuřácké. Hotel Neptun nabízí komfortní ubytování v šedesát ... (více)

Horský hotel Figura

Horský hotel Figura

Horský hotel FIGURA leží v nejatraktivnější lokalitě Jeseníky Praděd (1438 m n.m.). Návštěvníky láká komplexními službami a okamžitou dostupností vynikajících lyžařských svahů a běžeckých tratí. V okolí střediska je 8 upravovaných sjezdovek s vleky jak pro začátečn ... (více)

Hotel Karlov

Hotel Karlov

Ubytování na horách je poskytováno v menším rodinném hotelu s velmi příjemnou atmosférou, hotel je situován v obci Karlov pod Pradědem – Malá Morávka nedaleko nejvyššího vrcholu jesenických hor Praděd. Ubytování v hotelu skýtá veškeré vybavení potřebné ke klidně str ... (více)

Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Hotel Kamzík se nachází v osadě Karlov pod Pradědem v podhůří Hrubého Jeseníku(nadmořská výška 720m n. m.), která patří pod obec Malá Morávka. Jak název osady říká, nacházíme se těsně pod nejvyšší horou Hrubého Jeseníku - pod Pradědem. Obklopen lesy s loukami a výh ... (více)

Hotel Neptun

Hotel Neptun

Horský hotel NEPTUN se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, které tvoří vstupní bránu do nejkrásnějších míst Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. 8 km vzdálená hora Praděd (1492 m n. m.) je nejvyšší horou Moravy a v jejím okolí byla vyhlášena národní příro ... (více)

 5 ubytování