Chaloupka U Nás
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chaloupka U Nás

Milovníkům přírody, kteří se chtějí probouzet za zpěvu ptactva a usínat při šumění horských lesů, nabízíme celoročně ubytování v pohádkové roubence na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v obci Heroltice u Štítů. Umístění objektu v n.v.750m přímo nabízí vyžití jak pro milovníky odpočinku v klidném prostředí, tak pro vyznavače všech letních a zimních sportů. Ubytovací možnosti pro 4 - 6 osob.

Svah pro sjezdové lyžování přímo v obci. Pro běžkaře je v okolí Heroltic řada nádherných, trvale udržovaných běžeckých stop. Od jara do podzimu nabízí areál v Herolticích nově multifunkční hřiště s umělým povrchem vhodné pro tenis, volejbal a nohejbal. K dispozici je v letních měsících bazén a pískoviště pro děti.

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené

Okolí Heroltic je protkáno turistickými stezkami, které Vás provedou nádhernou přírodou na Bukovou horu, Suchý vrch s rozhlednou a další krásná místa. Oblast je vyhlášená cykloturistikou pro rekreační i náročnější sportovce. Ze zápraží chalupy uvidíte siluetu Pradědu, na který si můžete zajet autem a poté pěší výstup na vrchol.

Příjezd autem je bezproblémový po asfaltové komunikaci, v zimě za použití sněhových řetězů. Parkování přímo na zahradě objektu. Železniční zastávku najdete 1 km od chalupy.

vybavená kuchyňskou linkou (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, lednice, teplá + studená voda, jídelní stů)

 Kontaktní informace
Kontakt
+420777269232,+420737782648
WWW