Holiday resort Losinka
Galerie
0%
apartmán- kuchyně
apartmán - ložnice
budova s apartmány
turistické chatky
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
uvnitř chatky
autokemp
autokemp
apartmán - koupelna
autokemp
apartmán - obývací pokoj
 Mapa
Reklama

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka se nachází v krásném přírodním prostředí, na úpatí Hrubého Jeseníku. Celý komplex se rozprostírá na ploše zhruba 23 tis. m2, na okraji vesnice, mezi lesem a říčkou Losinkou, v bezprostřední blízkosti zámeckého parku renesančního Zámku Velké Losiny. Areál resortu nabízí ideální zázemí pro relaxačně-regenerační pobyty, wellness pobyty a ubytování v rámci lázeňské léčby v sousedních Termálních lázních Velké Losiny. Wellness procedury poskytujeme v našem nově vybudovaném wellness studiu, přímo v areálu našeho resortu. Dále nabízíme velmi dobré zázemí pro školy v přírodě, školní výlety, školní lyžařské kurzy, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, firemní školení, svatby, promoce, ale i stravování při jednodenních zájezdech apod. Resort je otevřen celoročně.

Připravili jsme pro Vás možnost využití zcela nové víceúčelové sportovní haly. Hala se nachází pouhých 800m od našeho rekreačního komplexu, přičemž naše recepce je připravena vám zajistit potřebnou rezervaci na vámi požadované sportoviště (halu, krytý bazén, cvičnou horolezeckou stěnu nebo posilovnu). V areálu rekreačního komplexu připraveno hřiště na malou kopanou, kurt na odbíjenou, pingpongový stůl a půjčovna kol.

Poskytované služby
Bar | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek
Pro děti
Houpačka | Pískovistě | Skluzavka

Příjezd - automobilem od Šumperka směrem na Červenohorské sedlo a Jeseník, za Rapotínem v pravotočivé zatáčce před zámeckým parkem odbočit doleva a dále podle směrovek. Vlakem do zastávky Rapotín a odtud pouhých 600 m podle směrovek.

Součástí Holiday resort Losinka je restaurace. Restaurace nabízí až 120 míst s možností rozšíření o salonek a letní venkovní terasu.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583301711
WWW