4 ubytování
Penzion Na Staré Poště

Penzion Na Staré Poště

V bezprostředním i vzdálenějším okolí na vás čeká mnoho příležitostí ke sportu, k výletům a jiným aktivitám. -Velké dětské hřiště (100 m), skate park, rybník s možností rybolovu, zámecký park -Dlouhé Stráně – přečerpávací elektrárna s možností ... (více)

Penzion BIOGRAF

Penzion BIOGRAF

Penzion Biograf najdete v Loučné nad Desnou, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je dvoupodlažní objekt s nekuřáckou restaurací s výtečnou domácí kuchyní, barem a společenskou místností. Má dva čtyřlůžkové apartmány s vlastním soc ... (více)

Penzion Oaza

Penzion Oaza

Najdete nás v Loučné, která leží na samém úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Penzion je třípodlažní objekt s restaurací, denním barem, nekuřáckou jídelnou a společenskou místností. Většina ubytovací kapacity je se společným sociálním zařízením, avšak v n ... (více)

Penzion Relax Centrum Gól

Penzion Relax Centrum Gól

Penzion Relax Centrum Gól se nachází v podhůří Jeseníků. Jednou z hlavních priorit obce Loučná nad Desnou je rozvoj cestovního ruchu. Důkazem je tento areál se širokým spektrem sportovních, relaxačních a kulturních možností. Fotbal, tenis, squash, stolní tenis, bowling a sauna ... (více)

 4 ubytování