Hotel Pod Jedlovým vrchem
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Obec Loučná nad Desnou se nachází v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5 km od známých Lázní Velké Losiny, v nadmořské výšce kolem 600 m.n.m.. Ze tří stran ji obklopují hory s vrcholky nad 1000 m, na jejichž svazích vznikají nové lyžařské areály. Je ideálním místem pro letní turistiku, oddych nebo pro aktivní zimní odpočinek na horách. Pohostinský objekt pod jednou z okolních hor - Jedlovým vrchem, má svoji tradici trvající déle než sto let. Ubytovací areál ale vznikl v roce 2004 rekonstrukcí přilehlého divadelního sálu hostince U Tygra. Nyní mají hosté k dispozici restauraci s 80 místy u stolu, nekuřáckou jídelnu, nebo salonek, dále zahradní restauraci s řadou specialit, či parkoviště přímo v objektu. Hotel pojme 25 hostů s možností až čtyř přistýlek. Jeden pokoj je přizpůsoben tělesně postiženým. Pokoje jsou vybaveny mimo vlastních sociálních zařízení i televizorem s příjmem satelitních programů. Přímo z hotelového křídla vstup do restaurace.

Nedaleko je tenisový kurt, nebo fotbalové hřiště. V sousedství je rybník Kocián, kde je možnost rybolovu bez povolenky. Nedaleko je termální koupaliště ve Velkých Losinách. Přímo na protilehlém svahu je sjezdovka s nočním lyžováním, v okolí je několik sjezdovek různé náročnosti. V obci je budován unikátní lyžařský areál Přemyslov. Většina běžkařských tras končí, nebo začíná v Loučné, včetně tras na nejvyšší moravské vrcholy Praděd, či Kep

Poskytované služby
Bezbarierový pokoj | Bezbarierový přístup | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek | Wifi

Náš hotel je dobře dostupný hromadnou dopravou. Vlak i autobus jsou vzdáleny od hotelu pouhých cca 7 minut pěší chůzí!!!

Nabízíme Vám velký výběr chutných jídel a nápojů, od pondělí do pátku si můžete vybrat z připraveného poledního menu. Restaurace je pro Vás otevřená po celý den a nabízí Vám posezení v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou. Můžete využít i náš salonek (cca 20 osob) k uspořádání oslav narozenin, firemních oslav a dalších akcí. V letním počasí Vás naláká letní zahrádka. Stravování je připravováno formou polopenze, plné penze či je možnost pouze pobytu bez nebo se snídaní.

 Kontaktní informace
Kontakt
583284640
WWW