Wellness hotel DIANA
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Wellness hotel DIANA

Wellness hotel Diana je umístěn v malebném podhůří Jeseníků, v nadmořské výšce 550 metrů nad mořem. Wellness hotel Diana stojí na okraji kouzelného lesa, na svazích Lázeňského vrchu západně od Velkých Losin uprostřed překrásné zeleně. Od hotelu je nádherně vidět nejen hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, ale také i na široké údolí "hučivé" Desné s lázněmi a zámkem ve Velkých Losinách. Nabízí Vám komfortní a příjemné ubytování v hotelu obklopeném přírodou a jejími krásami. Celková kapacita hotelu je až 135 lůžek. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, telefonem, vlastním sociálním zařízením. Ve wellness centru můžete využít nejen možnost nabídky vhodných wellness procedur a dalších doporučení, ale také Vám jistě rádi poradí odborní pracovníci wellness centra, kteří Vám doporučí vhodnou aktivitu. Součástí wellness centra je vnitřní vyhřívaný bazén s chrličem, finská sauna, whirpool, masážní vana, squash, solárium(připravujeme) a fitness. V rámci wellness služeb Vám nabízí masáže klasické, regenerační a shiatsu, skupinová cvičení v bazénu, přísadové koupele. …Dále jsou pro Vás na wellness hotelu Diana k dispozici dva venkovní tenisové kurty, pétanque a okolí hotelu Vám nabízí kouzelná místa k procházkám a cyklovýletům.

Jeseníky jsou ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Výběr zajímavých turistických míst, čarodějnické cyklotrasy - cyklostezka po místech, které byly spojeny s čarodějnickými procesy. V okolí jsou lyžařské areály. Možnost koupání v termálním koupališti.

Poskytované služby
Bar | Kavárna | Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Dětský koutek | Masáž | Posilovna | Sauna

Poloha Termálních lázní Velké Losiny v podhůří Hrubého Jeseníku, je přímo ideální pro různé sportovní aktivity v létě i v zimě. Vzhledem k bohaté historii tohoto kraje zde naleznete množství historických památek jako např. jedinečnou dochovanou funkční Ruční papírnu, Losinský zámek, který je spojený s neblaze proslulými čarodějnickými procesy.

Dopravní spojení je možné vlastním autem, autobusem i vlakem. Autobusové i vlakové nádraží ve Velkých Losinách je vzdáleno 3 km od hotelu. Odvoz z obou nádraží Vám na požádání zajistí hotelové taxi. Pro větší pohodlí však doporučujeme při jízdě autobusem či vlakem cestu s hotelovým taxíkem již ze Šumperka. (Šumperk je přestupní stanice pro jízdu do Velkých Losin).

Restaurace je Vám k dispozici po celý den a nabízí Vám domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality. Bohatý je také náš nápojový lístek – nepřeberné množství alkoholických i nealko nápojů pro uhašení Vaší žízně i chuti. Součástí restaurace je také letní terasa, která nabízí kouzelný výhled z hotelu. Nabízí Vám také možnost služby room service, kdy za poplatek 100,-Kč/pokoj Vám doneseme snídani do postele.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583248050,+420583211844,+420739678133,+420724820882
WWW