Penzion U Lázní
 Mapa
Reklama

Penzion U Lázní

Penzion U lázní Velké Losiny - ubytování v příjemném prostředí lázeňského parku. Penzion - rodinný hotel Vám nabídne prostředí, kde se budete cítit jako doma. Objekt penzionu má vlatní zahradu, venkovní posezení, ohniště s grilem a v létě malý bazén na osvěžení. Areál budov Lázně Velké Losiny je vzdálen jen 3 minuty chůze a známé venkovní termální koupaliště pouze 5 minut chůze. V okruhu 400m se nachází 3 restaurace, bufet, 2 obchody s potravinami, cukrárna, lékárna, pošta, kino, celá řada dalších obchodů, minigolf, tenisové kurty, atd. Nabízí ubytování ve 3 pokojích po dvou lůžkách každý s vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout); v každém z pokojů je TV/SAT. V penzionu i na zahradě je dostupný příjem WI-FI bezdrátového připojení k internetu. Můžete si u nás zapůjčit jízdní kola k výletům do okolí. Parkování na vlastním oploceném pozemku.

Nejbližší lyžařský vlek je v Loučné nad Desnou 6 km s nočním lyžováním. Nově otevřený nejmodernější skiareál v Česku se dvěma dvoukilometrovými sjezdovkami. Běžecké trasy. Pěší turistika, cykloturistika, koupání: známé venkovní termální koupaliště 5 minut od nás. Krytý termální bazén v lázních vzdálen jen 3 minuty. Další venkovní koupaliště: Šumperk, Sobotín. Tenisové kurty přímo ve Vekých Losinách. Krytá tenisová hala v nedalekém hote

Poskytované služby
Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené | Wifi
Pro děti
Bazén | Domácím zvířatům vstup zakázán

Velké losiny patří k vyhledávaným místům pro rekreace, dovolenou nebo léčebný pobyt na severní Moravě. Zdejší termální prameny mají velmi dobrý vliv na léčbu pohybových ústrojí, revma, a nervový systém. K nejnavštěvovanějším atrakcím patří především termální bazén, který je v provozu od začátku května do konce září. Krytý termální bazén v budově lázní je pak pro veřejnost k dispozici celoročně. Mezi další atrakce patří lázeňský park

Ve Velkých Losinách na křižovatce u hotelu Praděd zahnete doleva směrem k lázním. Po 200 metrech, před branou do lázeňského parku zahnete doprava a po 100 metrech jste u nás. Autobusové spojení: zastávka u hotelu Praděd vzdálena 300 m. Vlakové spojení: železniční stanice vzdálena 350 m.

Hosté mohou využívat společnou kuchyň (varná konvice, vlastní lednice pro každý pokoj, mikrovlná trouba, jídelní servis). Možnost stravování v blízkých restauracích v okolí.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420-583248578,+420-606135712
WWW